Ruský bojovník Rasul Mirzaev napadnutý vo svojom byte!

Bojovník pérovej váhy organizácie FIGHT NIGHTS Rasul Mirzaev (17-1) bol napadnutý vo svojom byte. Prvé správy dokonca hovoria o pokuse o vraždu. Traja útočníci napadli Mirzaeva v jeho byte, pričom ho postrelili a zbili. Bližšie informácie zatiaľ nie sú známe. Sám Mirzaev už mal v minulosti problémy so zákonom, keď bol odsúdený v roku 2012 za neúmyslené zabitie ruského študenta Ivana Agafonova. Toho pri potýčke udrel päsťou a on si pri páde na chodník poranil hlavu, následkom čoho zomrel.

Mirzaev je zachytený na videu ako dostáva lekárske ošetrenie bezprostredne po útoku. Na zemi je veľa krvi (video preto nie je vhodné pre slabšie povahy a deti):
Kam ďalej

Komentátor Joe Rogan vyrozprával šialenú historku, ako sa mohli do tela Jona Jonesa dostať zakázané látkyGrand Prix ťažkých váh určí nového šampióna Bellatoru!Karlos Vémola vyzval Samuela Krištofiča, a ten odpovedá!Organizácia M-1 Global načrtla meno ďalšieho možného súpera pre Ivana Buchingera po obhajobe titulu!Výborný hlavný zápas v Norfolku ukončilo nešťastné zranenieTomáš Bolo je späť v hre. Už v sobotu!