Ruský bojovník Rasul Mirzaev napadnutý vo svojom byte!

Bojovník pérovej váhy organizácie FIGHT NIGHTS Rasul Mirzaev (17-1) bol napadnutý vo svojom byte. Prvé správy dokonca hovoria o pokuse o vraždu. Traja útočníci napadli Mirzaeva v jeho byte, pričom ho postrelili a zbili. Bližšie informácie zatiaľ nie sú známe. Sám Mirzaev už mal v minulosti problémy so zákonom, keď bol odsúdený v roku 2012 za neúmyslené zabitie ruského študenta Ivana Agafonova. Toho pri potýčke udrel päsťou a on si pri páde na chodník poranil hlavu, následkom čoho zomrel.

Mirzaev je zachytený na videu ako dostáva lekárske ošetrenie bezprostredne po útoku. Na zemi je veľa krvi (video preto nie je vhodné pre slabšie povahy a deti):
Kam ďalej

Ján Šuštiak je dôkazom toho, že vek je iba čísloTomáš Deák: Môj deň, môj večer, moja chvíľa a moja klietkaĽudovít Klein sa predstaví v organizácii, ktorá stvorila Conora McGregoraPodujatie Simply the Best ponúkne jednu z najlepších štartoviek histórie slovenskej scényTomáš Deák si splnil sen, teraz má nové métySubmission roka? Demetrious Johnson vo veľkom štýle prekonal Silvov rekord!