Nick Diaz odmietol zápas s Robbie Lawlerom

Dlhoročný komentátor UFC, Joe Rogan prišiel so správou, v ktorej uvádza, že Nick Diaz (26-9 MMA, 7-6 UFC) odmietol odvetu s Robbie Lawlerom (27-11 MMA, 12-5 UFC) na UFC 209. Tento event sa uskutoční začiatkom marca v Las Vegas a určite by zdvihol čísla sledovanosti. Joe uviedol: "Ponúkli mu zápas s Robbie Lawlerom, ale Nick to nevzal. To sú informácie zo zákulisia. Pravdepodobne by som to nemal hovoriť, ale veľmi rád by som videl tento zápas. Chcem vidieť medzi nimi odvetu. Myslím si však, že Nick chce boj o opasok alebo niečo v tom zmysle ´Pozrite, buď mi dáte veľké, veľké meno, alebo zápas o opasok.´"

Nick sa môže konečne po suspendácii od NSAC vrátiť spať do oktagonu. Títo dvaja borci sa spolu stretli v roku 2004, keď Diaz knockoutoval Lawlera. Diazovi by výhra práve nad bývalým šampiónom, ktorý iba nedávno prišiel o opasok zajistila popredné umiestnenie v rankingu a pozíciu contendera, avšak on má na situáciu pravdepodobne iný názor. Diaz ma obrovské množstvo fanúšikov, avšak nebojoval dva roky a nevyhral zápas od roku 2011, preto sme sami zvedaví, kedy a s kým sa dočkáme jeho návratu.


Knockout Nicka Diaza proti Robbie Lawlerovi na UFC 47 v roku 2004
Kam ďalej

Bellator 200: Mousasi novým šampiónom, ´MVP´ totálne strápnil svojho súperaNick Diaz bol zatknutý za domáce násilie!Wittnera mrzia nedovolené kopy, Cibiński dúfa v odvetuMichael Bisping oficiálne ukončuje kariéruPatrik Kincl se stal novým členem American Top Team?PCF predstavilo parádny co-main event júnového podujatia