Coach Edmond Tarverdyan prelomil mlčanie.

Po šokujúcej prehre Rondy Rousey sa veľa očí upieralo práve na osobu Tarverdyana a jeho trénerske metódy. Ten sa k zápasu nechcel vôbec vyjadrovať a tak ho musel reportér TMZ SPORT zastihnúť až na parkovisku, odkiaľ odchádzal vo svojom luxusnom Mercedes-Benz GLE Coupé, ktorého cena sa pohybuje okolo 100 tisíc eur.

Aj tu bol však skúpy na slovo a odpovedal iba na dve otázky.

„Všetko je v poriadku, zatiaľ sme nehovorili o žiadnych plánoch,“ odpovedal na otázku, či sa Ronda po tejto prehre zasa vráti.

Druhá otázka už bola osobnejšia a smerovala k práve k jeho osobe. „Nezáleží na tom, čo hovoria ľudia,“ odpovedal na otázku, čo hovorí na kritické reči okolo jeho coachingu.

Po týchto odpovediach už iba ukázal pár gest a viac sa k téme nevyjadroval. Počkáme si teda, či príde aj k oficiálnemu prehláseniu, alebo celú situáciu prečkajú v ústraní.
Kam ďalej

Ján Šuštiak je dôkazom toho, že vek je iba čísloTomáš Deák: Môj deň, môj večer, moja chvíľa a moja klietkaĽudovít Klein sa predstaví v organizácii, ktorá stvorila Conora McGregoraPodujatie Simply the Best ponúkne jednu z najlepších štartoviek histórie slovenskej scényTomáš Deák si splnil sen, teraz má nové métySubmission roka? Demetrious Johnson vo veľkom štýle prekonal Silvov rekord!