Coach Edmond Tarverdyan prelomil mlčanie.

Po šokujúcej prehre Rondy Rousey sa veľa očí upieralo práve na osobu Tarverdyana a jeho trénerske metódy. Ten sa k zápasu nechcel vôbec vyjadrovať a tak ho musel reportér TMZ SPORT zastihnúť až na parkovisku, odkiaľ odchádzal vo svojom luxusnom Mercedes-Benz GLE Coupé, ktorého cena sa pohybuje okolo 100 tisíc eur.

Aj tu bol však skúpy na slovo a odpovedal iba na dve otázky.

„Všetko je v poriadku, zatiaľ sme nehovorili o žiadnych plánoch,“ odpovedal na otázku, či sa Ronda po tejto prehre zasa vráti.

Druhá otázka už bola osobnejšia a smerovala k práve k jeho osobe. „Nezáleží na tom, čo hovoria ľudia,“ odpovedal na otázku, čo hovorí na kritické reči okolo jeho coachingu.

Po týchto odpovediach už iba ukázal pár gest a viac sa k téme nevyjadroval. Počkáme si teda, či príde aj k oficiálnemu prehláseniu, alebo celú situáciu prečkajú v ústraní.
Kam ďalej

Krištofič a Raška sa pobijú o titulovú miestenku!Opovrhujem každou drogou, hovorí Michal PetrišIgor Daniš víťazne na I-1Ľudovít Klein mieri do XFN!Som česká jednotka v akejkoľvek váhe – 77, 84, 93, +93, odkazuje Karlos VémolaNebude to prvý ani posledný čierny opasok, ktorý porazím, hovorí Vojto Barborík