September v MMA

UFC bojovník Joe Lauzon prezradil, čo všetko si musia fighteri hradiť zo svojho vrecka. Spomenul napríklad fakt, že UFC neprepláca fighterom letenky v plnej výške.

Atletická komisia v Ohiu kontroverzne vydala CM Punkovi MMA licenciu. Punk nemal totiž na svojom konte ani jeden amatérsky zápas.

Legendárny Georges St-Pierre prezradil skutočný dôvod jeho odchodu do dôchodku. Bol ním „strata hladu po víťazstvách.“

Cleveland privítal podujatie UFC 203, ktorého hlavnou hviezdou bol domáci hrdina Stipe Miočić. Ten nedal šancu Alistairovi Overeemovi a obhájil tak titul šampión ťažkej váhy.

V odvetnom zápase sa predstavili Travis BrowneFabricio Werdum. Brazílsky zápasník triumfoval aj v druhom súboji a stihol aj uštedriť front kick Edmundovi Tarverdyanovi.

Titulový zápas Patrika Kincla v ACB bol zrušený

Na turnaji UFC Fight Night sa v hlavnom zápase večera stretli Michael JohnsonDustin Poirier. Johnson knokautoval súpera už v prvom kole.

Český reprezentant Jiří ´Denisa´ Procházka úspešne vstúpil do otváracieho kola Rizin Fighting World GP 2016.  Prekážku v podobe Marka Taniosa z Libanonu Procházka úspešne zvládol výhrou na body.

Po tom, čo dostal zápas s Conorom šampión ľahkej váhy Eddie Alvarez, učinil Jose Aldo rázny krok a oznámil ukončenie svojej kariéry.

Na zozname zranených Štrbák, Pukač, Krištofič aj Hanulay.

Ondřej Novotný a Pavol Neruda hovoria o unikátnom projekte OKTAGON VÝZVA.
Kam ďalej

Komentátor Joe Rogan vyrozprával šialenú historku, ako sa mohli do tela Jona Jonesa dostať zakázané látkyGrand Prix ťažkých váh určí nového šampióna Bellatoru!Karlos Vémola vyzval Samuela Krištofiča, a ten odpovedá!Organizácia M-1 Global načrtla meno ďalšieho možného súpera pre Ivana Buchingera po obhajobe titulu!Výborný hlavný zápas v Norfolku ukončilo nešťastné zranenieTomáš Bolo je späť v hre. Už v sobotu!