Október v MMA

Bojovník UFC Josh Samman zahynul po tom, čo bol v bezvedomí nájdený spoločne so svojim priateľom Troyom Kinkinburgom, ktorý bol komentátorom Sammanovej lokálnej súťaže ´Combat Night´.

 

Na podujatí Simply the Best v Poprade víťazí Emin Sefa na body nad Vitorom Pintom z Portugalska. Pinto mal pred zápasom úctyhodné skóre 11-1.

 

Patrik Kincl mal bojovať o titul prestížnej organizácie ACB. Po rôznych peripetiách bol ale zápas potupne zrušený.

 

Tomáš Deák vstúpil úspešne do pyramídy o opasok bantamovej váhy. Vadim Buseev nemal proti slovenskému zverencovi takmer žiadnu šancu. Za tento duel si Deák spolu so svojim súperom odniesli cenu ´zápas roka´.

 

V prvej epizóde reality šou OKTAGON VÝZVA na seba narazili Gábor BorárosMarek Bartl. Slovenský reprezentant triumfoval v prvom kole po technickom KO.

 

Bývalý šampión UFC Shane Carwin knokautoval súpera jednou rukou. Šlo o exhibičné podujatie, na ktorom mal Carwin druhú ruku priviazanú za chrbtom.

 

Druhá epizoda OKTAGONU priniesla dramaticky duel medzi Milanom Ďatelinkom Jakubom Bělem. Po dominancii českého zverenca sa nakoniec radoval zasa slovenský tím, keď Milan dokázal nasadiť triangel a ukončiť zápas.

 

V odvetnom zápse, tentokrát ale o titul šampióna strednej váhovej kategórie, sa stretli Michael Bisping a Dan Henderson. Nakoniec sa z triumfu na body tešil britský bojovník, ktorý tak obhájil opasok.

 

Tretia epizóda šou OKTAGON priniesla stret Františka Fodora Petra Nováka. Aj do tretice sa podarilo zvíťaziť domácemu zverencovi, keď v druhom kole Novákovi uštedril Fodor technický knokaut.

 

Na slobodu prepustili čiernu ovcu rodiny Emelianenkovcov, Alexandra.

 

Svoj profi debut v K-1 si odkrútil herec Idris Elba. Toho už čoskoro uvidíme v dokumente z bojového prostredia pod názvom Idris Elba: Fighter.
Kam ďalej

Krištofič a Raška sa pobijú o titulovú miestenku!Opovrhujem každou drogou, hovorí Michal PetrišIgor Daniš víťazne na I-1Ľudovít Klein mieri do XFN!Som česká jednotka v akejkoľvek váhe – 77, 84, 93, +93, odkazuje Karlos VémolaNebude to prvý ani posledný čierny opasok, ktorý porazím, hovorí Vojto Barborík