Uvidíme Meryl Streep v Bellatore?

Fanúšikovia kinosál mali včera sviatok, na programe bolo totiž udeľovanie Zlatých glóbusov. Kto by ale povedal, že pri takejto udalosti príde reč aj na MMA. Aj keď zaznelo iba v jednej vete, odkaz bol jasný.

Všetko mala na svedomí herečka Meryl Streep, ktorá si prevzala Cecil B. DeMille Award, cenu za prínos pre filmové odvetvie. Tá sa pri preberaní neubránila dojatiu a svoju reč predniesla vo veľkých emóciách. Celý prejav sa niesol v duchu kritiky novozvoleného prezidenta Donalda Trumpa, ktorý deklaroval tvrdý boj proti imigrantom, keď dokonca pripustil stavbu múru medzi USA a Mexikom. Presne táto politika je ale proti srsti slávnej herečke, ktorá postupne vymenovala zástup hercov zo všetkých kútov sveta a dodala, že práve títo ľudia tvoria Hollywood. A práve v tejto pasáži prejavu si neodpustila poznámku smerujúcu k MMA.

„Hollywood sa iba tak hemží cudzincami a ak ich všetkých vykopneme, neostane nám nič iné, ako sledovať americký futbal a zmiešané bojové umenia, čo vlastne ani nie je umenie.“

Netrvalo dlho a na herečkine slová zareagoval prezident Bellatoru Scott Coker. Ten jej adresoval správu, v ktorej hviezdu strieborného plátna pozval na fórum o zmiešaných bojových umeniach.

„My v Bellatore bojovníkov podporujeme a ctíme si ich schopnosti,“ napísal Coker v otvorenom liste. „Prosím, buď mojim hosťom na LA Forum 21. januára a uvidíš, že zmiešané bojové umenia sú skutočne umením, v ktorom na najvyššej úrovni súťažia bojovníci zo všetkých kútov sveta.“

Uvidíme teda, či bude mať MMA o jedného prominentného fanúšika viac.
Kam ďalej

Komentátor Joe Rogan vyrozprával šialenú historku, ako sa mohli do tela Jona Jonesa dostať zakázané látkyGrand Prix ťažkých váh určí nového šampióna Bellatoru!Karlos Vémola vyzval Samuela Krištofiča, a ten odpovedá!Organizácia M-1 Global načrtla meno ďalšieho možného súpera pre Ivana Buchingera po obhajobe titulu!Výborný hlavný zápas v Norfolku ukončilo nešťastné zranenieTomáš Bolo je späť v hre. Už v sobotu!