Emin Sefa zranený, v klietke najskôr na jeseň

Mimoriadne smutná správa dorazila od talentovaného bojovníka Emina Sefu, ktorý si na tŕeningu v pražskom PriMMAt Gyme nepríjemne zranil nohu a pauzovať bude minimálne pol roka.

„Na tréningu pri sparingu som kopal low kick a trafil som súperove koleno. Našťastie som nedostúpil na nohu, ale sadol som si. Potom mi už len chlapci pomohli odskákať do šatne, aby som sa na stoličke nejak osprchoval, pomohli mi sa obliecť a dopraviť do nemocnice. Keďže som nemohol dostúpiť na nohu, urobili mi RTG ,“ opisuje situáciu Sefa.

Diagnóza bola jasná: zlomená píšťala. Aj keď si zlomenina nevyžiadala operáciu, na návrat Sefu si hodnú chvíľu počkáme. Veď iba sadra mu bude zdobiť nohu dva mesiace. „Našťastie je zlomená iba kosť a neboli porušené šľachy, svaly atď., takže sa to relatívne dobre zahojí. Hlavné je, že to bude bez operácie, iba sadra na cca 8 týždňov, podľa toho, ako sa to bude hojiť.“

Po odstránení sadry príde na rad rehabilitácia a až o pár mesiacov plná tréningová záťaž. Kalendár si tak môžeme otočiť na jesenné mesiace.
Kam ďalej

Krištofič a Raška sa pobijú o titulovú miestenku!Opovrhujem každou drogou, hovorí Michal PetrišIgor Daniš víťazne na I-1Ľudovít Klein mieri do XFN!Som česká jednotka v akejkoľvek váhe – 77, 84, 93, +93, odkazuje Karlos VémolaNebude to prvý ani posledný čierny opasok, ktorý porazím, hovorí Vojto Barborík