Monika Chochlíková sa predstaví na prestížnom podujatí Golden Fight


Moniku Chochlíkovú z Victory Gymu Trenčín už túto sobotu čaká 4-ková pyramída na prestížnom podujatí Golden Fight v Paríži, ktorá svojim obsadením patrí medzi tie najlepšie v Európe. Zápasiť sa bude o opasok domácej francúzskej organizácie a pre Moniku netradične budú zápasy prebiehať v pravidlách Muay Thai, ktoré nie sú jej hlavnou disciplínou.

Jej súperky sú Maria Salome Lobo (30r) z Portugalska, Majsterka Sveta WMF a Majsterka Európy IFMA, Fani Peloumpi (33r) z Grécka, Majsterka Sveta WPMF a IMC a domáca Myriame Djedidi (29r), Majsterka Európy IFMA a WMC.

Chochlíková vekom a skúsenosťami z thaiboxu patri medzi jasnú outsiderku na tomto podujatí. No ale ako sme u nej zvyknutí, v tejto pozícii dokáže zo seba v zápasoch vyťažiť maximum a súperky prekvapiť. Na podujatí sa okrem spomínanej ženskej pyramídy predstavia v superfightoch aj mená ako Liam Harrison, Daniel Sam, Yassine Boughanen či Bobo Sacko.

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!