Monika Chochlíková sa predstaví na prestížnom podujatí Golden Fight

Moniku Chochlíkovú z Victory Gymu Trenčín už túto sobotu čaká 4-ková pyramída na prestížnom podujatí Golden Fight v Paríži, ktorá svojim obsadením patrí medzi tie najlepšie v Európe. Zápasiť sa bude o opasok domácej francúzskej organizácie a pre Moniku netradične budú zápasy prebiehať v pravidlách Muay Thai, ktoré nie sú jej hlavnou disciplínou.

Jej súperky sú Maria Salome Lobo (30r) z Portugalska, Majsterka Sveta WMF a Majsterka Európy IFMA, Fani Peloumpi (33r) z Grécka, Majsterka Sveta WPMF a IMC a domáca Myriame Djedidi (29r), Majsterka Európy IFMA a WMC.

Chochlíková vekom a skúsenosťami z thaiboxu patri medzi jasnú outsiderku na tomto podujatí. No ale ako sme u nej zvyknutí, v tejto pozícii dokáže zo seba v zápasoch vyťažiť maximum a súperky prekvapiť. Na podujatí sa okrem spomínanej ženskej pyramídy predstavia v superfightoch aj mená ako Liam Harrison, Daniel Sam, Yassine Boughanen či Bobo Sacko.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda