V sobotu nás čaká podujatie GLORY plné hviezd


Už túto sobotu sa v holandskom Rotterdame uskutočni 49. podujatie pod hlavičkou najprestížnejšej profesionálnej K1 organizácie – GLORY. Tento raz ide ale o obrovské podujatie s našľapanou štartovkou, ktorá je zložená netradične až z 3 časti.

Prvá čast s názvom GLORY 49 Superfight Series obsahuje štyri superfighty s menami ako Holzken, Londt alebo Nabiyev, ktorý zdolal na W5 v Prahe nášho Vlada Moravčíka. Túto časť uzavrie titulový zápas vo váhe do 85kg medzi šampiónom Alexom Pereirom a vyzývateľom Yousrim Belgarouim.

GLORY 49 SUPERFIGHT SERIES


GLORY Title fight -85kg:
Alex Pereira vs. Yousri Belgaroui
Superfights: Ismael Londt vs. D’Angelo Marshall
Nieky Holzken vs. Alim Nabiyev
Anderson Silva vs Brian Douwes
Eyevan Danenberg vs. Jamie Bates

Druhá časť má názov Glory 49 Rotterdam a v tejto časti uvidíme 4-člennú contender pyramídu vo váhe do 70kg, kde je favoritom Niclas Larsen. V dvoch superfightoch proti sebe nastúpia Moreno proti Wangovi a Christian Baya proti Samovi Petjemu.


GLORY 49 ROTTERDAM

Superfights:

Christian Baya vs. Samo Petje
Omar Moreno vs. Anying Wang
4-man Tournament -70kg:
Niclas Larsen vs. Tyjani Beztati
Stoyan Koprivlenski vs. Maykol Yurk

Posledná časť s názvom GLORY: Redemption nám prinesie hlavný zápas celého večera. Najväčšia súčasná hviezda K1 a organizácie GLORY, Rico Verhoeven bude obhajovať svoj titul proti nebezpečnému Jamalovi Ben Saddikovi. Okrem tohto zápasu nás ešte v tejto časti čakajú 3 superfighty, kde sa osobne tešíme na zápas Petchpanomrung vs Zouggary.

GLORY: REDEMPTION

GLORY Title fight +95kg:
Rico Verhoeven vs. Jamal Ben Saddik
Superfights:
Michael Duut vs. Danyo Ilunga
Bailey Sugden vs. Chenglong Zhang
Petchpanomrung Kiatmookao vs. Zakaria Zouggary

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!