Badr Hari sa opäť vráti na scénu v roku 2018!

Zlý chlapec kickboxu sa vracia. Legendárny Badr Hari sa po vyše roku od zranenia ruky v zápase s Ricom Verhoevenom vráti do ringu. Veľmi kontroverzný a populárny kickboxer podpísal niekoľkozápasovú zmluvu s organizáciou GLORY. Jeho prvé vystúpenie v rámci novej dohody sa uskutoční na podujatí Glory 51 v Rotterdame, ktoré sa bude konať 3. marca.

Hari sa pohybuje vo svete bojových športov skoro dvadsať rokov a zažil aj staré dobré časy K-1. Bol dvojnásobný finalista K-1 GP, vrátane roku 2008, keď bol diskvalifikovaný v zápase proti Remymu Bonjaskymu. Remy vtedy od Badra utŕžil nepríjemný kop na hlavu v čase, keď sa nachádzal na zemi. V roku 2009 Hari knokautoval Semmyho Schilta, a bol považovaný za najlepšiu ťažkú váhu na svete. Hari "odišiel do dôchodku" v roku 2012, ale už o 4 mesiace neskôr sa vrátil. Jeho kariéra bola v predchádzajúcich rokoch zvláštna. V poslednej dobe mal niekoľko zlých výkonov a od roku 2014 bojoval len dvakrát.

Kontroverzie obklopujú celú Hariho kariéru, no nemožno popierať, že zostane zapísaný v histórií kickboxu veľkými písmenami. Nikto v tomto športe dodnes nepúta takú pozornosť ako Hari, a tak sa môžeme tešiť na ďalšie jeho vystúpenia.

 
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko