Odveta ako hrom! Badr Hari pozná súpera na GLORY 51 v Rotterdame!

Organizácia GLORY dnes ohlásila veľký zápas, ktorý sa uskutoční 3. marca v Holandsku na podujatí GLORY 51 v Rotterdame.

Minulý týždeň bol oznámený návrat renomovaného marocko-holandského bojovníka Badra "Golden Boy" Hariho (106-13, 92 KO), ktorý podpísal s GLORY exkluzívnu niekoľkozápasovú zmluvu. Dnes už vieme meno jeho protivníka, ktorým bude GLORY veterán Hesdy "Fighterheart" Gerges (50-19-1, 23 KO).

Hari a Gerges už spolu zápasili v roku 2010 pod organizáciou It's Showtime. Počas druhého kola Badr kopol Gergesa po knockdowne na zemi, čo viedlo k Hariho diskvalifikácii a Gerges sa stal šampiónom ťažkej váhy organizácie It's Showtime. Neočakávaný výsledok vtedy šokoval holandské publikum, ktoré sa po ôsmich rokoch konečne dočká odvety!
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!