Odveta ako hrom! Badr Hari pozná súpera na GLORY 51 v Rotterdame!

Organizácia GLORY dnes ohlásila veľký zápas, ktorý sa uskutoční 3. marca v Holandsku na podujatí GLORY 51 v Rotterdame.

Minulý týždeň bol oznámený návrat renomovaného marocko-holandského bojovníka Badra "Golden Boy" Hariho (106-13, 92 KO), ktorý podpísal s GLORY exkluzívnu niekoľkozápasovú zmluvu. Dnes už vieme meno jeho protivníka, ktorým bude GLORY veterán Hesdy "Fighterheart" Gerges (50-19-1, 23 KO).

Hari a Gerges už spolu zápasili v roku 2010 pod organizáciou It's Showtime. Počas druhého kola Badr kopol Gergesa po knockdowne na zemi, čo viedlo k Hariho diskvalifikácii a Gerges sa stal šampiónom ťažkej váhy organizácie It's Showtime. Neočakávaný výsledok vtedy šokoval holandské publikum, ktoré sa po ôsmich rokoch konečne dočká odvety!
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko