História sa bude prepisovať, Možný vs Škvor na Glory 51

Na Glory 51 v Rotterdame prebehne historický zápas česko-slovenskej scény! Prvýkrát v histórii bude mať Česko a Slovensko zastúpenie na rovnakom podujatí v prestížnej K1 organizácii Glory a hneď pôjde o vzájomný duel. Vo svojom Glory debute sa za Česko predstaví Daniel Škvor zo Spejbl Gymu Praha, ktorému sa postaví Tomáš Možný z Body Gymu Poprad.

Škvor minulý rok vyhral cenený titul Majstra Sveta WAKO Pro a ukázal výbornú formu. Tomáš v poslednom zápase ´zrušil´ svojho súpera z Egypta za pár sekúnd, ale väčšinu poslednej sezóny ho trápilo zranenie chrbta.

Samotný zápas sa uskutoční na hlavnej karte Glory 51: Rotterdam, kde vrcholom celého podujatia bude zápas legendárneho Badra Hariho v odvete s Hesdy Gergesom!

Kompletná štartovka:

GLORY 51 Rotterdam
Heavyweight Headline Bout: Badr Hari vs. Hesdy Gerges
Welterweight Tournament Final Bout: Winner of Bout A vs. Winner of Bout B
Heavyweight Co-Headline Bout: Tomáš Možný vs. Daniel Škvor
Welterweight Tournament Semifinal Bout B: Eyevan Danenberg vs. Jimmy Vienot
Welterweight Tournament Semifinal Bout A: Thongchai Sitsongpeenong vs. Alan Scheinson

GLORY 51 SuperFight Series
Welterweight Contender Headline Bout: Cédric Doumbé vs. Alim Nabiyev
Welterweight Bout: Miles Simson vs. TBA
Lightweight Bout: Tyjani Beztati vs. Josh Jauncey
Featherweight Bout: Massaro Glunder vs. Victor Pinto
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!