Výborné správy, bojovníci Alena Delič Gondašová a Róbert Delič čakajú prírastok

„Alenka je v treťom mesiaci,“ radostne prezrádza Róbert Delič a dopĺňa, že to bola iba otázka času, keďže sa vzali minulý rok. „Alenka je rada, lebo po tom veľmi túžila. Síce má menej pohybu a býva jej nevoľno, ale to k tomu patrí. Veľmi sa teší aj na návrat do zápasov.“

Dieťatko sa narodí vskutku do fighterského prostredia. Veď Robo je tréner Free Fight Clubu Detva, na konte má 6 profi MMA zápasov a nespočetne veľa turnajov v jiu jitsu. Alena je zasa jediná aktívna MMA fighterka na Slovensku a na konte má napríklad skalp Natalie Matlag, ktorú poznáme z podujatia organizácie Oktagon.

Určite chceme aj naďalej pokračovať v zápasení a stále zdolávať nové výzvy. Otvárali sme nedávno novú telocvičňu, takže sa dosť venujeme aj trénerstvu. Myslím, že keď sa dieťatko narodí a od malička bude v našom svete bojových športov, určite si ku tomu vytvorí vzťah. A my budeme veľmi radi a urobíme všetko preto, aby malo naše dieťa pekný život plný dobrodružstva a zážitkov vo svete bojových športov, ako máme momentálne my dvaja.“

A nad akým menom rozmýšľa dvojica? „Meno sme ešte nevymysleli, ale keďže si radi doma zo všetkého robíme srandu, tak už padali nejaké zaujímavé návrhy ako napríklad Björn a podobne,“ žartuje Delič.

Šťastnému páru prajeme len to najlepšie.
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!