Patrik Kincl vyvrátil viaceré tvrdenia Ondreja Novotného

Patrik Kincl je známy svojim ostrým jazykom, ktorým stále ukazuje, že je bojovníkom vyjadrujúcim sa aj k tým najpálčivejším témam. V poslednej dobe cítiť medzi XFN a Oktagonom mierne napätie, ktoré sa kumulovalo na sociálnych sieťach. Po tom, čo známy komentátor a promotér organizácie Oktagon Ondrej Novotný prehovoril o Kinclovi, to český welter nenechal iba tak a vrátil požičané, keď postupne upozornil na niekoľko informácii, ktoré podľa jeho názoru neboli s kostolným poriadkom.

Samozrejme začalo sa témou Gábor Boráros a jeho výzvu po zápase so Sayahom. „Reagoval som na video, ktoré nahral neskôr,“ reagoval Kincl na výzvu Gábora, keď mu Novotný vyčítal, že ho vyzval v čase, keď ´ležal v krvi´. Českému bojovníkovi sa nepáčilo, že Boráros nevedel prijať prehru so cťou a skôr hľadal výhovorky. Neskôr ale uznal, že sa možno mýlil, keď nazýval Gábora právoplatným šampiónom Oktagon MMA, keďže nesleduje Oktagon do podrobností. „Niekde som našiel správy, že je šampión Oktagonu, nie iba Výzvy. Sayah a Gábor to majú aj na svojich stránkach, že sú šampióni.“

 

Diskutovanou témou bola aj Kinclova neúčasť na prvej Výzve, kde mal byť jedným z trénerov. Novotný uviedol, že Kincl im klamal a utiekol. „Tu klame Ondro a nie ja. Pozrime sa na MMA letem svetem 9 a tam Ondro vysvetľuje ako to je,“ pokračuje Kincl a dodáva, že sa Výzvy nemohol zúčastniť zo zdravotných dôvodov, čo môže doložiť aj lekárskymi potvrdeniami.

Okrem okolností okolo organizácie Oktagon prišlo aj na organizáciu GCF, keď Novotný skonštatoval, že si Kincl organizáciu neváži, aj keď v nej bol šampiónom a nazýva ju ligou amatérov. „Na poslednom podujatí mali tuším iba tri profi fighty. Už na ten titul nie som pyšný. Žiaden šampión ten titul neobhajuje, ja ani ostatní chlapci sme nedostali žiadnu ponuku na obhajobu. Iba Ondro môže byť rád za GCF, lebo sa vďaka nemu dostal do povedomia MMA sveta.“

Kincl tak postupne vyvracal takmer každé tvrdenie Novotného, a teda sme svedkami klasickej prestrelky ´slovo proti slovu´, keď oba tábory prišli so svojim pohľadom na vec. Kde je ale skutočne pravda vedia zrejme iba Kincl a Novotný.
Kam ďalej

Jeremy Kimball: Nie som ten typ človeka, s ktorým by ste mali chodiť do prestrelkyJanka si pýta odvetu s Pukačom: Utnu mu hlavu a vystavím si ji v obývákuPukač odpovedá Jankovi: Ty neúctivé plesnivé deckoCory Galloway: Atmosféra tu bola lepšia, ako na ktoromkoľvek podujatí v USACítil som, ako to praská, ale ten blázon to neodbúchal, vraví Lajoš KleinJe to tu, UFC mieri do Prahy!