Meszároš a Dubeň úspešní vo Švajčiarsku

V sobotu sa konal galavečer K1 v meste Uster vo Švajčiarsku aj so slovenskou účasťou v hlavných zápasoch. V nich sa predstavili Štefan Meszároš zo Scorpio FIght Club Nitra a Michal Dubeň z Ares Gymu Žilina.

Dubeň nastúpil v zápase 3x3min podľa pravidiel K1 proti domácemu Pascalovi Kesslerovi. Toho sa mu podarilo dať 3x do počítania uź v 1. kole, predovšetkým tvrdými kolenami a rozhodca zápas musel ukončiť TKO v 1. kole v prospech slovenského zápasníka.

Ako druhý sa v hlavnom programe večera predstavil ostrielaný Štefan Meszároš. Tomu sa podarilo zápasiť vyhrať jasne 3:0 na body proti domácemu Bashkinovi Selmanimu. "V ringu bolo cítiť váhovú prevahu, Selmani zniesol dosť úderov aj kopov. Všetky tri kolá som dominoval a bodoval som. Podarilo sa mi aj pár ,,fintičiek“, napr. kladivový kop - axe kick - pre oko divákov,“ opisuje vlastnými slovami zápas Meszároš.
Kam ďalej

Jeremy Kimball: Nie som ten typ človeka, s ktorým by ste mali chodiť do prestrelkyJanka si pýta odvetu s Pukačom: Utnu mu hlavu a vystavím si ji v obývákuPukač odpovedá Jankovi: Ty neúctivé plesnivé deckoCory Galloway: Atmosféra tu bola lepšia, ako na ktoromkoľvek podujatí v USACítil som, ako to praská, ale ten blázon to neodbúchal, vraví Lajoš KleinJe to tu, UFC mieri do Prahy!