Meszároš a Dubeň úspešní vo Švajčiarsku

V sobotu sa konal galavečer K1 v meste Uster vo Švajčiarsku aj so slovenskou účasťou v hlavných zápasoch. V nich sa predstavili Štefan Meszároš zo Scorpio FIght Club Nitra a Michal Dubeň z Ares Gymu Žilina.

Dubeň nastúpil v zápase 3x3min podľa pravidiel K1 proti domácemu Pascalovi Kesslerovi. Toho sa mu podarilo dať 3x do počítania uź v 1. kole, predovšetkým tvrdými kolenami a rozhodca zápas musel ukončiť TKO v 1. kole v prospech slovenského zápasníka.

Ako druhý sa v hlavnom programe večera predstavil ostrielaný Štefan Meszároš. Tomu sa podarilo zápasiť vyhrať jasne 3:0 na body proti domácemu Bashkinovi Selmanimu. "V ringu bolo cítiť váhovú prevahu, Selmani zniesol dosť úderov aj kopov. Všetky tri kolá som dominoval a bodoval som. Podarilo sa mi aj pár ,,fintičiek“, napr. kladivový kop - axe kick - pre oko divákov,“ opisuje vlastnými slovami zápas Meszároš.
Kam ďalej

Pravda o konflikte Kareš – NovotnýKhabib: „Ak chcete money fight, poriadne zaplaťte aj mne."Nate Diaz po tlačovej konferencii: „Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."Nate Diaz: Khabib a Conor sú moje štetkyBellator predstavil parádnu zostavu pyramídy o tilul welterovej váhyPatrik Kincl touží po odvetě s Vémolou a zůstává tedy ve střední váze