Dočkáme sa tento rok ďalšieho návratu Brocka Lesnara do UFC?

Brock Lesnar sa po dopingovom škandále na UFC 200 rozhodol definitívne ukončiť kariéru v zmiešaných bojových umeniach. Ako to už ale poznáme, definitívne ukončenia kariéry často netrvajú veľmi dlho.To by presne mohlo platiť aj u Brocka Lesnara.

„Vôbec by ma neprekvapilo, ak by sa vrátil do oktagonu,“ uviedol Dana White na adresu Lesnara, „už sme sa neraz presvedčili, že možné je úplne všetko. Brock navyše miluje boj. Myslím, že ešte dá klietke jednu šancu.“

UFC potrebuje mená, ktoré predávajú PPV a takým menom presne Lesnar je. S jeho návratom to ale nebude také jednoduché. Lesnar je až do augusta zmluvne viazaný s WWE.

Jeho ročný trest za doping síce uplynul v lete minulého roka, no pred návratom by najskôr Lesnar musel prejsť 6-mesačnou skúškou anti-dopingovej agentúry USADA.
Kam ďalej

Jeremy Kimball: Nie som ten typ človeka, s ktorým by ste mali chodiť do prestrelkyJanka si pýta odvetu s Pukačom: Utnu mu hlavu a vystavím si ji v obývákuPukač odpovedá Jankovi: Ty neúctivé plesnivé deckoCory Galloway: Atmosféra tu bola lepšia, ako na ktoromkoľvek podujatí v USACítil som, ako to praská, ale ten blázon to neodbúchal, vraví Lajoš KleinJe to tu, UFC mieri do Prahy!