Dočkáme sa tento rok ďalšieho návratu Brocka Lesnara do UFC?

Brock Lesnar sa po dopingovom škandále na UFC 200 rozhodol definitívne ukončiť kariéru v zmiešaných bojových umeniach. Ako to už ale poznáme, definitívne ukončenia kariéry často netrvajú veľmi dlho.To by presne mohlo platiť aj u Brocka Lesnara.

„Vôbec by ma neprekvapilo, ak by sa vrátil do oktagonu,“ uviedol Dana White na adresu Lesnara, „už sme sa neraz presvedčili, že možné je úplne všetko. Brock navyše miluje boj. Myslím, že ešte dá klietke jednu šancu.“

UFC potrebuje mená, ktoré predávajú PPV a takým menom presne Lesnar je. S jeho návratom to ale nebude také jednoduché. Lesnar je až do augusta zmluvne viazaný s WWE.

Jeho ročný trest za doping síce uplynul v lete minulého roka, no pred návratom by najskôr Lesnar musel prejsť 6-mesačnou skúškou anti-dopingovej agentúry USADA.
Kam ďalej

Bez ohledu na vývoj událostí bude Conor i nadále šampion, říká John KavanaghVýborné správy, bojovníci Alena Delič Gondašová a Róbert Delič čakajú prírastokTomáš Deák má súpera!Urobil som chybu, ktorá sa už nebude opakovať, vraví Francis NgannouNa stole je zápas storočia, Karlos Vémola vyzval na súboj Attilu Végha!Daniel Cormier potřeboval zažít pocit výhry