Do naťahovačiek Floyda a Conora sa zapojil aj Nate Diaz

V poslednom čase sa čoraz viac hovorí o odvetnom súboji medzi Floydom Mayweatherom a Conorom McGregorom. Zápas by však tentoraz nemal prebehnúť v ringu, ale v oktagone.

Špekulácie svojimi nedávnymi vyjdreniami rozšíril i Dana White, no najviac pozornosti pochopiteľne priťahujú obaja priami aktéri. Floyd Mayweather zaujal najmä svojimi krátkymi videami z klietky v gyme v Las Vegas, najnovšie aj týmto zaujímavým výtvorom photoshopu.

To nenechalo Conora chladného. McGregor odpovedal varovaním o ´skutočnom lakti v skutočnom boji´, keď sa pochválil fotografiou z odvetného duelu s Natom Diazom.

Mladšiemu z bratov Diazovcov sa však rozhodne nepáčilo jeho obsadenie v McGregorovej reakcii, a tak Írovi pripomenul ich prvý vzájomný zápas.

 
Kam ďalej

Bez ohledu na vývoj událostí bude Conor i nadále šampion, říká John KavanaghVýborné správy, bojovníci Alena Delič Gondašová a Róbert Delič čakajú prírastokTomáš Deák má súpera!Urobil som chybu, ktorá sa už nebude opakovať, vraví Francis NgannouNa stole je zápas storočia, Karlos Vémola vyzval na súboj Attilu Végha!Daniel Cormier potřeboval zažít pocit výhry