Do naťahovačiek Floyda a Conora sa zapojil aj Nate Diaz

V poslednom čase sa čoraz viac hovorí o odvetnom súboji medzi Floydom Mayweatherom a Conorom McGregorom. Zápas by však tentoraz nemal prebehnúť v ringu, ale v oktagone.

Špekulácie svojimi nedávnymi vyjdreniami rozšíril i Dana White, no najviac pozornosti pochopiteľne priťahujú obaja priami aktéri. Floyd Mayweather zaujal najmä svojimi krátkymi videami z klietky v gyme v Las Vegas, najnovšie aj týmto zaujímavým výtvorom photoshopu.

To nenechalo Conora chladného. McGregor odpovedal varovaním o ´skutočnom lakti v skutočnom boji´, keď sa pochválil fotografiou z odvetného duelu s Natom Diazom.

Mladšiemu z bratov Diazovcov sa však rozhodne nepáčilo jeho obsadenie v McGregorovej reakcii, a tak Írovi pripomenul ich prvý vzájomný zápas.

 
Kam ďalej

Jeremy Kimball: Nie som ten typ človeka, s ktorým by ste mali chodiť do prestrelkyJanka si pýta odvetu s Pukačom: Utnu mu hlavu a vystavím si ji v obývákuPukač odpovedá Jankovi: Ty neúctivé plesnivé deckoCory Galloway: Atmosféra tu bola lepšia, ako na ktoromkoľvek podujatí v USACítil som, ako to praská, ale ten blázon to neodbúchal, vraví Lajoš KleinJe to tu, UFC mieri do Prahy!