Do naťahovačiek Floyda a Conora sa zapojil aj Nate Diaz

V poslednom čase sa čoraz viac hovorí o odvetnom súboji medzi Floydom Mayweatherom a Conorom McGregorom. Zápas by však tentoraz nemal prebehnúť v ringu, ale v oktagone.

Špekulácie svojimi nedávnymi vyjdreniami rozšíril i Dana White, no najviac pozornosti pochopiteľne priťahujú obaja priami aktéri. Floyd Mayweather zaujal najmä svojimi krátkymi videami z klietky v gyme v Las Vegas, najnovšie aj týmto zaujímavým výtvorom photoshopu.

To nenechalo Conora chladného. McGregor odpovedal varovaním o ´skutočnom lakti v skutočnom boji´, keď sa pochválil fotografiou z odvetného duelu s Natom Diazom.

Mladšiemu z bratov Diazovcov sa však rozhodne nepáčilo jeho obsadenie v McGregorovej reakcii, a tak Írovi pripomenul ich prvý vzájomný zápas.

 
Kam ďalej

Pravda o konflikte Kareš – NovotnýKhabib: „Ak chcete money fight, poriadne zaplaťte aj mne."Nate Diaz po tlačovej konferencii: „Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."Nate Diaz: Khabib a Conor sú moje štetkyBellator predstavil parádnu zostavu pyramídy o tilul welterovej váhyPatrik Kincl touží po odvetě s Vémolou a zůstává tedy ve střední váze