Ortegu po knokautovaní Edgara čaká titulový duel s Hollowayom

Brian Ortega sa stal vôbec prvým človekom, ktorý dokázal pred limitom ukončiť legendárneho Frankieho Edgara.

"Bol to môj cieľ, chcel som sa do histórie zapísať ako prvý bojovník, ktorému sa to podarilo," povedal po zápase Ortega, ktorý však do poslednej chvíle neveril, že by svoj cieľ mohol naplniť vďaka strikingu, „ani v momente, keď som ho zasiahol tým lakťom a videl som, že bol 'nahúlený', som si nebol istý, či ho skutočne dokážem knokautovať. Bol som pripravený na to, že predvedie ďaľší šialený comeback ako v jeho dueloch s Grayom Maynardom."

Po následnom presnom zdvíha už ale ani Edgar nemal nárok na žiaden comeback a rozhodca Jason Herzog duel odmával 16 sekúnd pred koncom prvého kola.

Ortega týmto víťazstvom získal právo vyzvať šampióna Maxa Hollowaya. Dana White už potvrdil, že tento duel sa uskutoční v najbližšom možnom termíne.
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!