Cris Cyborg nezabudla na výzvu od Amandy Nunes: Chcem s ňou zápasiť

Turnaj UFC 222 bol tri týždne pred jeho uskutočnením po strate titulového duelu medzi Hollowayom a Edgarom v ohrození. UFC uvažovalo o zrušení celého podujatia, no nakoniec sa podarilo nájsť nový hlavný zápas.

Cris Cyborg totiž súhlasila s titulovým súbojom proti šampiónke Invicty Yane Kunitskaye, ktorú po drvivom ground-and-pound ukončila hneď v úvodnom kole.

„Trénujem každý deň, takže som vždy veľmi dobre pripravená," povedala Cyborg na pozápasovej tlačovej konferencii, na ktorej taktiež uviedla, s kým by sa chcela stretnúť v jej ďaľšom dueli.

„Amanda Nunes ma pred časom vyzvala a ja som na to nezabudla. Chcem s ňou zápasiť. Ak vyzvete Cyborg, Cyborg na vás nezabudne."

Dana White prejavil záujem o súboj medzi Cyborg a Nunes, avšak problémom je to, že Nunes by v hlavnom zápase brazílskeho UFC 224 mala obhajovať svoj opasok proti Raquel Pennington. UFC tak teraz bude zvažovať, či stret šampiónok dostane prednosť pred plánovanou titulovou obhajobou Nunes.
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"