Cris Cyborg nezabudla na výzvu od Amandy Nunes: Chcem s ňou zápasiť

Turnaj UFC 222 bol tri týždne pred jeho uskutočnením po strate titulového duelu medzi Hollowayom a Edgarom v ohrození. UFC uvažovalo o zrušení celého podujatia, no nakoniec sa podarilo nájsť nový hlavný zápas.

Cris Cyborg totiž súhlasila s titulovým súbojom proti šampiónke Invicty Yane Kunitskaye, ktorú po drvivom ground-and-pound ukončila hneď v úvodnom kole.

„Trénujem každý deň, takže som vždy veľmi dobre pripravená," povedala Cyborg na pozápasovej tlačovej konferencii, na ktorej taktiež uviedla, s kým by sa chcela stretnúť v jej ďaľšom dueli.

„Amanda Nunes ma pred časom vyzvala a ja som na to nezabudla. Chcem s ňou zápasiť. Ak vyzvete Cyborg, Cyborg na vás nezabudne."

Dana White prejavil záujem o súboj medzi Cyborg a Nunes, avšak problémom je to, že Nunes by v hlavnom zápase brazílskeho UFC 224 mala obhajovať svoj opasok proti Raquel Pennington. UFC tak teraz bude zvažovať, či stret šampiónok dostane prednosť pred plánovanou titulovou obhajobou Nunes.
Kam ďalej

Pravda o konflikte Kareš – NovotnýKhabib: „Ak chcete money fight, poriadne zaplaťte aj mne."Nate Diaz po tlačovej konferencii: „Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."Nate Diaz: Khabib a Conor sú moje štetkyBellator predstavil parádnu zostavu pyramídy o tilul welterovej váhyPatrik Kincl touží po odvetě s Vémolou a zůstává tedy ve střední váze