Cris Cyborg nezabudla na výzvu od Amandy Nunes: Chcem s ňou zápasiť

Turnaj UFC 222 bol tri týždne pred jeho uskutočnením po strate titulového duelu medzi Hollowayom a Edgarom v ohrození. UFC uvažovalo o zrušení celého podujatia, no nakoniec sa podarilo nájsť nový hlavný zápas.

Cris Cyborg totiž súhlasila s titulovým súbojom proti šampiónke Invicty Yane Kunitskaye, ktorú po drvivom ground-and-pound ukončila hneď v úvodnom kole.

„Trénujem každý deň, takže som vždy veľmi dobre pripravená," povedala Cyborg na pozápasovej tlačovej konferencii, na ktorej taktiež uviedla, s kým by sa chcela stretnúť v jej ďaľšom dueli.

„Amanda Nunes ma pred časom vyzvala a ja som na to nezabudla. Chcem s ňou zápasiť. Ak vyzvete Cyborg, Cyborg na vás nezabudne."

Dana White prejavil záujem o súboj medzi Cyborg a Nunes, avšak problémom je to, že Nunes by v hlavnom zápase brazílskeho UFC 224 mala obhajovať svoj opasok proti Raquel Pennington. UFC tak teraz bude zvažovať, či stret šampiónok dostane prednosť pred plánovanou titulovou obhajobou Nunes.
Kam ďalej

Krištofič a Raška sa pobijú o titulovú miestenku!Opovrhujem každou drogou, hovorí Michal PetrišIgor Daniš víťazne na I-1Ľudovít Klein mieri do XFN!Som česká jednotka v akejkoľvek váhe – 77, 84, 93, +93, odkazuje Karlos VémolaNebude to prvý ani posledný čierny opasok, ktorý porazím, hovorí Vojto Barborík