Cris Cyborg nezabudla na výzvu od Amandy Nunes: Chcem s ňou zápasiť

Turnaj UFC 222 bol tri týždne pred jeho uskutočnením po strate titulového duelu medzi Hollowayom a Edgarom v ohrození. UFC uvažovalo o zrušení celého podujatia, no nakoniec sa podarilo nájsť nový hlavný zápas.

Cris Cyborg totiž súhlasila s titulovým súbojom proti šampiónke Invicty Yane Kunitskaye, ktorú po drvivom ground-and-pound ukončila hneď v úvodnom kole.

„Trénujem každý deň, takže som vždy veľmi dobre pripravená," povedala Cyborg na pozápasovej tlačovej konferencii, na ktorej taktiež uviedla, s kým by sa chcela stretnúť v jej ďaľšom dueli.

„Amanda Nunes ma pred časom vyzvala a ja som na to nezabudla. Chcem s ňou zápasiť. Ak vyzvete Cyborg, Cyborg na vás nezabudne."

Dana White prejavil záujem o súboj medzi Cyborg a Nunes, avšak problémom je to, že Nunes by v hlavnom zápase brazílskeho UFC 224 mala obhajovať svoj opasok proti Raquel Pennington. UFC tak teraz bude zvažovať, či stret šampiónok dostane prednosť pred plánovanou titulovou obhajobou Nunes.
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!