Chuck Liddell je údajne blízko podpisu zmluvy s Bellatorom

Po tom, čo sa internete minulý rok objavili aktuálne fotografie Chucka Liddella v azda životnej forme, sa okamžite začali šíriť špekulácie o jeho možnom návrate k zápaseniu. Samotný Liddell to rozhodne nevylúčil, keď povedal, že ak dostane výhodnú ponuku, kľudne sa do klietky vráti 'aj zajtra'.

Teraz sa zdá, že Liddell naozaj túto výhodnú ponuku obdržal a návrat už 48-ročnej legendy zmiešaných bojových umení nie je len špekuláciou.

Reportér Chris Taylor z portálu BJPenn.com totiž tvrdí, že legendárny člen siene slávy UFC je podľa jeho zdrojov veľmi blízko podpisu lukratívnej zmluvy s Bellatorom.

Prezident Bellatoru Scott Coker v nedávnom rozhovore pre MMAFighting vyjadril záujem o podpis kontraktu s Liddellom, no zároveň si nebol istý tým, či 'Iceman' stále nie je zmluvne viazaný s UFC. Dana White ale viackrát uviedol, že UFC nemá záujem o návrat svojej prvej veľkej hviezdy, čo mohlo značne uľahčiť prípadné rokovania medzi promotérmi.
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!