Chuck Liddell je údajne blízko podpisu zmluvy s Bellatorom

Po tom, čo sa internete minulý rok objavili aktuálne fotografie Chucka Liddella v azda životnej forme, sa okamžite začali šíriť špekulácie o jeho možnom návrate k zápaseniu. Samotný Liddell to rozhodne nevylúčil, keď povedal, že ak dostane výhodnú ponuku, kľudne sa do klietky vráti 'aj zajtra'.

Teraz sa zdá, že Liddell naozaj túto výhodnú ponuku obdržal a návrat už 48-ročnej legendy zmiešaných bojových umení nie je len špekuláciou.

Reportér Chris Taylor z portálu BJPenn.com totiž tvrdí, že legendárny člen siene slávy UFC je podľa jeho zdrojov veľmi blízko podpisu lukratívnej zmluvy s Bellatorom.

Prezident Bellatoru Scott Coker v nedávnom rozhovore pre MMAFighting vyjadril záujem o podpis kontraktu s Liddellom, no zároveň si nebol istý tým, či 'Iceman' stále nie je zmluvne viazaný s UFC. Dana White ale viackrát uviedol, že UFC nemá záujem o návrat svojej prvej veľkej hviezdy, čo mohlo značne uľahčiť prípadné rokovania medzi promotérmi.
Kam ďalej

Pravda o konflikte Kareš – NovotnýKhabib: „Ak chcete money fight, poriadne zaplaťte aj mne."Nate Diaz po tlačovej konferencii: „Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."Nate Diaz: Khabib a Conor sú moje štetkyBellator predstavil parádnu zostavu pyramídy o tilul welterovej váhyPatrik Kincl touží po odvetě s Vémolou a zůstává tedy ve střední váze