Chuck Liddell je údajne blízko podpisu zmluvy s Bellatorom

Po tom, čo sa internete minulý rok objavili aktuálne fotografie Chucka Liddella v azda životnej forme, sa okamžite začali šíriť špekulácie o jeho možnom návrate k zápaseniu. Samotný Liddell to rozhodne nevylúčil, keď povedal, že ak dostane výhodnú ponuku, kľudne sa do klietky vráti 'aj zajtra'.

Teraz sa zdá, že Liddell naozaj túto výhodnú ponuku obdržal a návrat už 48-ročnej legendy zmiešaných bojových umení nie je len špekuláciou.

Reportér Chris Taylor z portálu BJPenn.com totiž tvrdí, že legendárny člen siene slávy UFC je podľa jeho zdrojov veľmi blízko podpisu lukratívnej zmluvy s Bellatorom.

Prezident Bellatoru Scott Coker v nedávnom rozhovore pre MMAFighting vyjadril záujem o podpis kontraktu s Liddellom, no zároveň si nebol istý tým, či 'Iceman' stále nie je zmluvne viazaný s UFC. Dana White ale viackrát uviedol, že UFC nemá záujem o návrat svojej prvej veľkej hviezdy, čo mohlo značne uľahčiť prípadné rokovania medzi promotérmi.
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"