Jose Aldo ešte nepovedal posledné slovo, na domácej pôde chce Jeremy Stephensa

Po posledných vystúpeniach sa Jeremy Stephens dostal na mapu vyzývateľov o titul pérovej váhy, ktorý momentálne drží Max Holloway. Pred sebou má zdá sa ešte jeden či dva zápasy a práve na podujatí UFC 224 môže urobiť masívny krok vpred.

V hľadáčiku ho totiž má nik iný ako legendárny Jose Aldo, ktorý ešte nepovedal posledné slovo a chystá sa zrejme na poslednú ťažbu za titulom, o ktorý ho pripravil najprv McGregor neskôr Holloway. Aldo má v pláne vystúpiť na domácej pôde v Riu, kde sa 12. mája uskutoční veľkolepý event UFC 224 s Amandou Nunes a Raquel Pennington v hlavných úlohách. A to si nemôže nechať Aldo ujsť.

„Požiadal som o zápas s ním, on požiadal o zápas so mnou, takže to bude výborný duel,“ hovorí Aldo na súboj so Stephensom. „Čakám, kedy to potvrdia.“

UFC 224 bude naozaj nabité, veď okrem titulového duelu ženskej bantamovej váhy uvidíme aj rozlúčkový zápas Vitora Belforta, ktorý vyzve priateľa Lyota Machidu a neunikne nám ani duel o potencionálneho vyzývateľa šampióna strednej váhy medzi ´Jacare´ Souzom a Kelvinom Gastelumom. S Aldom a Stephensom na karte sa tak turnaj posunie ešte o triedu vyššie.




Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"