Ivan Buchinger: Už zajtra začínam prípravu na ´Juboxa´

Včera sme mohli v akcii zasa vidieť hviezdneho Ivana Buchingera, ktorý opäť nesklamal a ukázal, prečo patrí medzi európsku špičku. Aj keď sa Ivan v prvom kole iba rozbiehal, druhé mu už naplno patrilo a svojho súpera Andreya Krasnikova uškrtil pekným anaconda chokom.

V mojich očiach prebiehal duel asi tak, ako som chcel,“ hodnotí Buchinger. „Prvé kolo som mal ako vždy trošku slabšie, dosť sme pracovali v zápasení, v druhom kole som sa ale rozbehol.“

Taktika do súboja bola ako vždy, ´pozabíjať´ súpera, čo sa naplno prejavilo. Ivan si pritom svojho súpera príliš neštudoval. „Pozrel som si ho iba v rýchlosti, čiže som v zápase čakal na všetko,“ prezrádza Buchinger a dodáva, že ho súper veľmi neprekvapil.

A čo hovorí bývalý šampión na novú titulovú šancu? „Je to práca môjho manažéra, ale určite na tom pracuje. Som v pohode a už zajtra sa začínam pripravovať na duel s ´Juboxom´.“

 
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)