Ivan Buchinger: Už zajtra začínam prípravu na ´Juboxa´

Včera sme mohli v akcii zasa vidieť hviezdneho Ivana Buchingera, ktorý opäť nesklamal a ukázal, prečo patrí medzi európsku špičku. Aj keď sa Ivan v prvom kole iba rozbiehal, druhé mu už naplno patrilo a svojho súpera Andreya Krasnikova uškrtil pekným anaconda chokom.

V mojich očiach prebiehal duel asi tak, ako som chcel,“ hodnotí Buchinger. „Prvé kolo som mal ako vždy trošku slabšie, dosť sme pracovali v zápasení, v druhom kole som sa ale rozbehol.“

Taktika do súboja bola ako vždy, ´pozabíjať´ súpera, čo sa naplno prejavilo. Ivan si pritom svojho súpera príliš neštudoval. „Pozrel som si ho iba v rýchlosti, čiže som v zápase čakal na všetko,“ prezrádza Buchinger a dodáva, že ho súper veľmi neprekvapil.

A čo hovorí bývalý šampión na novú titulovú šancu? „Je to práca môjho manažéra, ale určite na tom pracuje. Som v pohode a už zajtra sa začínam pripravovať na duel s ´Juboxom´.“

 
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!