Mirko Cro Cop odpovedá "tlstému neúctivému zadku" Roya Nelsona za reči o "špeciálnych doplnkoch"

Mirko ”Cro Cop” Filipovic zachytil nedávne pripomienky, v ktorých Roy Nelson spomenul, že Cro Cop bude v ich odvete na  podujatí Bellator 200 na "špeciálnych doplnkoch".

Po ohlásení májového turnaja Bellator 200, Nelson (23-15 MMA, 1-1 BMMA), hovoril s portálom MMAjunkie a povedal, že možnosť nedostatku prísnych testov na zakázané látky pred súbojom by mohla potenciálne dovoliť Cro Copovi (36-11 -2 MMA, 0-0 BMMA) bojovať pod vplyvom dopingu.

Cro Cop sa ale nenechal a na sociálne siete hodil nasledovné vyhlásenie:

"Drahý Roy Nelson, nemusíš sa obávať, že používam akékoľvek "špeciálne doplnky", ako vyhlasuješ. Jediné "špeciálne doplnky", ktoré používam, sú 2 tvrdé a krvavé tréningy za deň, päť dní v týždni. Budem testovaný, rovnako ako všetci ostatní, počas príprav na boj a pred a po boji. Takže môžeš byť pokojný. A začni premýšľať o nejakej dobrej výhovorke, po tom, čo zbijem tvoju tlstú neúctivú riť, do 25. mája máš dosť času. A urob mi láskavosť prosím, a ohoľ si tú nechutnú bradu, vyzeraj ako profesionálny bojovník a ukáž úctu k svojmu súperovi. Veľa šťastia. ”

Bellator 200 sa uskutoční 25. mája v The SSE Arena v Londýne. Cro Cop a Nelson sa stretnú v odvete po siedmich rokoch. Prvý zápas prebehol na UFC 137 v októbri 2011. Nelson vyhral nad Mirkom v treťom kole TKO.
Kam ďalej

Pravda o konflikte Kareš – NovotnýKhabib: „Ak chcete money fight, poriadne zaplaťte aj mne."Nate Diaz po tlačovej konferencii: „Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."Nate Diaz: Khabib a Conor sú moje štetkyBellator predstavil parádnu zostavu pyramídy o tilul welterovej váhyPatrik Kincl touží po odvetě s Vémolou a zůstává tedy ve střední váze