Hanuman Cup 37 už v sobotu

24.3.2018 bratislavský Dom športu privíta obľúbený turnaj v thajskom boxe Hanuman cup, tentokrát už s poradovým číslom 37. Väčšina zápasov prebehne v znamení Slovensko - Bielorusko.

Celkovo nás čaká 13 duelov, v siedmich z nich sa bude jednať o zápasy medzi domácimi zápasníkmi a Bielorusmi. Fanúšikovia sa môžu postupne tešiť na mená ako napríkad Kevin Mihalík, Michal Baláž, Juraj Tutura, David Zámečník, Andrej Šimkulič alebo Lucia Szabová.

Zápas večera obstará Marco Novák, na ktorého čaká Bielorus Dzmitry Varats, ktorý okrem množstva titulov má na svojom konte cez 150 zápasov.

Lístky alebo VIP stôl sú v predaji v sieti Ticketportal. Viac info na www.hanumangym.sk alebo na Facebook-u - Hanuman gym Bratislava.
Kam ďalej

Pravda o konflikte Kareš – NovotnýKhabib: „Ak chcete money fight, poriadne zaplaťte aj mne."Nate Diaz po tlačovej konferencii: „Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."Nate Diaz: Khabib a Conor sú moje štetkyBellator predstavil parádnu zostavu pyramídy o tilul welterovej váhyPatrik Kincl touží po odvetě s Vémolou a zůstává tedy ve střední váze