Hanuman Cup 37 už v sobotu

24.3.2018 bratislavský Dom športu privíta obľúbený turnaj v thajskom boxe Hanuman cup, tentokrát už s poradovým číslom 37. Väčšina zápasov prebehne v znamení Slovensko - Bielorusko.

Celkovo nás čaká 13 duelov, v siedmich z nich sa bude jednať o zápasy medzi domácimi zápasníkmi a Bielorusmi. Fanúšikovia sa môžu postupne tešiť na mená ako napríkad Kevin Mihalík, Michal Baláž, Juraj Tutura, David Zámečník, Andrej Šimkulič alebo Lucia Szabová.

Zápas večera obstará Marco Novák, na ktorého čaká Bielorus Dzmitry Varats, ktorý okrem množstva titulov má na svojom konte cez 150 zápasov.

Lístky alebo VIP stôl sú v predaji v sieti Ticketportal. Viac info na www.hanumangym.sk alebo na Facebook-u - Hanuman gym Bratislava.
Kam ďalej

Krištofič a Raška sa pobijú o titulovú miestenku!Opovrhujem každou drogou, hovorí Michal PetrišIgor Daniš víťazne na I-1Ľudovít Klein mieri do XFN!Som česká jednotka v akejkoľvek váhe – 77, 84, 93, +93, odkazuje Karlos VémolaNebude to prvý ani posledný čierny opasok, ktorý porazím, hovorí Vojto Barborík