Hanuman Cup 37 už dnes večer!

Hlavný zápas Hanuman Cup-u 37 sa odohrá medzi domácim Marcom Novákom a jeho súperom Dzmitry Varats-om z Bieloruska.

Tento zápas prebehne na 5x3 minúty,takže zápas večera ako má byť. Marco sa nedávno vrátil z Thajska,kde absolvoval mesačný pobyt a trénoval vo viacerých gym-och, stihol absolvovať dva zápasy, oba víťazne, jeden z nich na prestížnom MAX Muay Thai.

Varats je dnes už veľmi skúsený borec, z jeho mnohých úspechov spomeniem titul v pyramíde TopKing z Thajska, svetový šampión W5 alebo titul Majstra Sveta IFMA. Na konte ma cez 150 zápasov, takže sa máme na čo tešiť.

Varats má všestranný štýl, Marco máva pomalšie začiatky, určite nás čaká zo začiatku pomalší zápas, ktorý sa bude kolo za kolom stupňovať.

Marca čaká jedna z ťažkých previerok a bude záležať veľa na taktike s akou pôjde na Bielorusa.Galavečer začína o 18:00 v Hotel Dom Športu na adrese Junácka 6, 831 04 Bratislava.
Viac info: https://www.facebook.com/events/543131936058637/
Kam ďalej

Krištofič a Raška sa pobijú o titulovú miestenku!Opovrhujem každou drogou, hovorí Michal PetrišIgor Daniš víťazne na I-1Ľudovít Klein mieri do XFN!Som česká jednotka v akejkoľvek váhe – 77, 84, 93, +93, odkazuje Karlos VémolaNebude to prvý ani posledný čierny opasok, ktorý porazím, hovorí Vojto Barborík