Conor McGregor spôsobil v Brooklyne totálny chaos, polícia naňho vydala zatykač!

Conor McGregor sa pred niekoľkými desiatkami minút objavil na mediálnej akcii pred UFC 223 a okamžite v brooklynskej hale Barclays Center spôsobil totálny chaos. 

McGregor spolu s tímom zaútočil na autobus, v ktorom sedeli bojovníci nabitej víkendovej štartovky, ktorí sa po rozhovoroch s novinármi práve vracali na hotel.

Pri tomto šialenom vyčíňaní bol zranený Michael Chiesa, ktorý by sa mal stretnúť s Anthonym Pettisom.

Situáciu sledujeme:

22:52

Ariel Helwani tvrdí, že Michael Chiesa už opustil nemocnicu a vracia sa na hotel, aby pokračoval v zhadzovaní váhy. Chiesa chce aj naďalej bojovať s Pettisom.

22:47

Chiesov tréner John Wood tvrdí, že jeho zverenec má na čele viacero rán a šance na jeho zotrvanie na podujatí UFC 223 sú ´50/50´.

22:19

Video zachytáva moment, kedy McGregor rozbil sklo na autobuse, čím rozťal čelo Michaela Chiesu.

22:06

Rose Namajunas by podľa posledných informácii mala zostať na karte UFC 223 a obhajovať svoj opasok v odvete s Joannou Jedrzejczyk. Rose údajne neutrpela žiadne fyzické poranenie, no bola v šoku, pretože ju istý predmet takmer zasiahol. Chiesa je stále v nemocnici.

21:59

Hovorca NYPD pre portál MMA Fighting uviedol, že zatykač zatiaľ skutočne vydaný nebol, no polícia už McGregora hľadá, pretože ho chce vypočuť.

21.45

Televízia ABC nepotvrdzuje Whitove slová a uvádza, že zatykač zatiaľ oficiálne vydaný nebol.

21:28

Dana White práve potvrdil, že incident už rieši polícia a Conor McGregor nemôže opustiť New York, pretože je naňho vydaný zatykač.

"Toto je tá najnechutnejšia vec v histórii tohto športu. Bol to zločin," povedal White

Podľa Whita bola okrem Chiesu zranená aj Rose Namajunas. Chiesa je v nemocnici.

Artem Lobov je stiahnutý z UFC 223, pretože bol tiež zapletený do incidentu. Lobov mal bojovať s Alexom Caseresom.
Kam ďalej

Krištofič a Raška sa pobijú o titulovú miestenku!Opovrhujem každou drogou, hovorí Michal PetrišIgor Daniš víťazne na I-1Ľudovít Klein mieri do XFN!Som česká jednotka v akejkoľvek váhe – 77, 84, 93, +93, odkazuje Karlos VémolaNebude to prvý ani posledný čierny opasok, ktorý porazím, hovorí Vojto Barborík