Pažítný získal opasok ProAmatérskeho Majstra Európy WKN v K1

Cyril Pažítný včera na akcii Glorious Fight v Belgicku zaznamenal pekný úspech a vybojoval opasok ProAmatérskeho Majstra Európy v K1 asociácie WKN

Zápas bol vypísaný na 4 kolá po 2 minúty a súperom mu bol domáci Jonathan Vagnarelli, ktorého dokázal poraziť v 3.kole TKO.

"Mali sme taktiku hrať sa so súperom, avšak úplne zmenil taktiku akú sme videli na videách. Tak sme sa museli prispôsobiť. V 1. kole som ho prestrielal na ruky a poslal do počítania ľavým hákom a poriadne som to prehnal a vystrielal sa na ňom." Opisuje prvé kolo zápasu.

"Preto som druhé kolo musel isť takticky a načerpať znovu energiu. Ale aj z ústupu som ho dokazal zase ľavým hákom posadiť."

"V treťom kole oddychnuty som ho nahulil. Rozsekol strihnutým kolenom a dokončil znovu ľavým hákom." hovorí o priebehu zápasu Cyril Pažitný zo Scorpio Fight Club Nitra.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko