Pažítný získal opasok ProAmatérskeho Majstra Európy WKN v K1

Cyril Pažítný včera na akcii Glorious Fight v Belgicku zaznamenal pekný úspech a vybojoval opasok ProAmatérskeho Majstra Európy v K1 asociácie WKN

Zápas bol vypísaný na 4 kolá po 2 minúty a súperom mu bol domáci Jonathan Vagnarelli, ktorého dokázal poraziť v 3.kole TKO.

"Mali sme taktiku hrať sa so súperom, avšak úplne zmenil taktiku akú sme videli na videách. Tak sme sa museli prispôsobiť. V 1. kole som ho prestrielal na ruky a poslal do počítania ľavým hákom a poriadne som to prehnal a vystrielal sa na ňom." Opisuje prvé kolo zápasu.

"Preto som druhé kolo musel isť takticky a načerpať znovu energiu. Ale aj z ústupu som ho dokazal zase ľavým hákom posadiť."

"V treťom kole oddychnuty som ho nahulil. Rozsekol strihnutým kolenom a dokončil znovu ľavým hákom." hovorí o priebehu zápasu Cyril Pažitný zo Scorpio Fight Club Nitra.




Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda