Pažítný získal opasok ProAmatérskeho Majstra Európy WKN v K1

Cyril Pažítný včera na akcii Glorious Fight v Belgicku zaznamenal pekný úspech a vybojoval opasok ProAmatérskeho Majstra Európy v K1 asociácie WKN

Zápas bol vypísaný na 4 kolá po 2 minúty a súperom mu bol domáci Jonathan Vagnarelli, ktorého dokázal poraziť v 3.kole TKO.

"Mali sme taktiku hrať sa so súperom, avšak úplne zmenil taktiku akú sme videli na videách. Tak sme sa museli prispôsobiť. V 1. kole som ho prestrielal na ruky a poslal do počítania ľavým hákom a poriadne som to prehnal a vystrielal sa na ňom." Opisuje prvé kolo zápasu.

"Preto som druhé kolo musel isť takticky a načerpať znovu energiu. Ale aj z ústupu som ho dokazal zase ľavým hákom posadiť."

"V treťom kole oddychnuty som ho nahulil. Rozsekol strihnutým kolenom a dokončil znovu ľavým hákom." hovorí o priebehu zápasu Cyril Pažitný zo Scorpio Fight Club Nitra.
Kam ďalej

Pravda o konflikte Kareš – NovotnýKhabib: „Ak chcete money fight, poriadne zaplaťte aj mne."Nate Diaz po tlačovej konferencii: „Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."Nate Diaz: Khabib a Conor sú moje štetkyBellator predstavil parádnu zostavu pyramídy o tilul welterovej váhyPatrik Kincl touží po odvetě s Vémolou a zůstává tedy ve střední váze