Pažítný získal opasok ProAmatérskeho Majstra Európy WKN v K1


Cyril Pažítný včera na akcii Glorious Fight v Belgicku zaznamenal pekný úspech a vybojoval opasok ProAmatérskeho Majstra Európy v K1 asociácie WKN

Zápas bol vypísaný na 4 kolá po 2 minúty a súperom mu bol domáci Jonathan Vagnarelli, ktorého dokázal poraziť v 3.kole TKO.

"Mali sme taktiku hrať sa so súperom, avšak úplne zmenil taktiku akú sme videli na videách. Tak sme sa museli prispôsobiť. V 1. kole som ho prestrielal na ruky a poslal do počítania ľavým hákom a poriadne som to prehnal a vystrielal sa na ňom." Opisuje prvé kolo zápasu.

"Preto som druhé kolo musel isť takticky a načerpať znovu energiu. Ale aj z ústupu som ho dokazal zase ľavým hákom posadiť."

"V treťom kole oddychnuty som ho nahulil. Rozsekol strihnutým kolenom a dokončil znovu ľavým hákom." hovorí o priebehu zápasu Cyril Pažitný zo Scorpio Fight Club Nitra.

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!