Ľudovít Klein mieri do XFN!

Je iba málo bojovníkov, ktorí sú na domácej scéne taký horúci artikel ako je ´Lajoš´ Klein. A práve túto akvizíciu si podľa neoficiálnych informácií ulovila organizácia XFN, ktorá sa chystá naplno expandovať nie len na Slovensko, ale aj do okolitých krajín.

Klein je s bilanciou 11-2 azda najväčší mladý talent, akého sme v poslednej dobe zaznamenali. A tak nečudo, že sa o neho trhajú tie najväčšie organizácie. Nehovoríme pritom iba o Slovensku, Klein má totiž na konte aj dva súboje v prestížnej ruskej lige ACB, v ktorých dokázal ukončiť oboch súperov.

XFN avizovalo mohutný vstup na územie Slovenska, keď 21. októbra navštívi zimný štadión Ondeja Nepelu, a práve tam by sa mal v plnej paráde objaviť Kein spolu s ďalším veľkým menom Rolandom Čambalom a v hre je aj hviezdny Ivan Buchinger.

Či sa špekulácie o Kleinovom angažmán potvrdia, sa dozvieme v najbližších hodinách. Každopádne, ak sa všetky dohady potvrdia, máme sa na čo tešiť!
Kam ďalej

Krištofič a Raška sa pobijú o titulovú miestenku!Opovrhujem každou drogou, hovorí Michal PetrišIgor Daniš víťazne na I-1Ľudovít Klein mieri do XFN!Som česká jednotka v akejkoľvek váhe – 77, 84, 93, +93, odkazuje Karlos VémolaNebude to prvý ani posledný čierny opasok, ktorý porazím, hovorí Vojto Barborík