Páleš pred sobotným zápasom na ENFUSION: ,,Taktiku nemám, všetko sa ukáže v ringu."


Milana Páleša už túto sobotu čaká zápas na najväčśom galavečeri na Slovensku - ENFUSION SLOVAKIA 2018. Jeho súperom mu bude Youssef CHALLOUKI z Belgicka.

 

Ahoj Minči, ako ide príprava na tvoj zápas na Enfusion v Žiline?

Všetko som smeroval na tento zápas. Trocha mi narušil prípravu zápas v  Čína, ale zas potreboval som sa ukázať aj v inej asociácií a urobiť si tam dobre meno.

Poznáš svojho súpera? Maš na neho pripravenú špecialnu taktiku?

Tak súpera poznám len z videií. Taktiku nemám, všetko sa ukáže v ringu. Chcem si ísť svoje a dať si pozor na to jeho. V zápase uvidím v čom sa dá presadiť a budem na tom pracovat. Samozrejme š rozumom.

Pred ani nie 2 týždňami si boxoval v Čine na Kunlune Fight. Ako sa ti zápasilo?

Na Kunlun Fight bola fakt veľká velika vec sa dostať. Tak som rád, že som tam mohol búchať. Myslím, že som mal dobré ohlasy, aj keď som tam neuspel na 100percent. Ale promotér Kunlunu bol spokojný a hovoril mi o ďalšom zápase u nich. Tak z tohoto pohľadu som spokojný. Aj keď druhý zápas som posral, čo ma mrzí.

Aká je tvoja aktuálna váha? Dávaš si pozor na stravu?

Na stravu vôbec neberem ohľad. Čo telo chce (a to chce vážne všetko), tak mu to doprajem. No ale o to viac sa snažím trénovať a stravu upravím len pred zápasom. Moja váha mi už ukázala aj 80 kg.

Aké máš pred sebou zápasy do leta? Máš už niečo naplánované?

Mám len tento a už chcem mať aj pokoj. Potrebujem oddýchnuť, cítim sa už dosť unavený. V podstate sa budem udržiavať, ale inými športami v lete. Trocha aj v hlave musím od K1 vypnúť. 

Aké sú tvoje dlhodobé plány v K1?

V K1 nemám plány, beriem každú dobrú ponuku. Samozrejme chcem rásť hore, ale plány nemám rád. Ten kto má plány, tak je väčšinou spokojný, lebo si plány dal nízke alebo je nespokojný lebo si ich dal moc vysoké.

Je na SVK/ČR niekto, s kým by si rád zápasil?

Zapas si viem predstaviť s každým. Ja som neni preberavý, len chcem mať podmienky také, aby som povedal, že mi to za to stojí.

A niekto zo Svetovej špičky koho by si rád vyzval?

Ťažko v tomto povedať. Výzvy beriem s veľkou radosťou, hlavne ak nemám čo stratiť. Keď nastupujem ako papierovo slabší, tak sa mi lepšie bojuje. 

Momentálne je veľkým trendom MMA. Neláka ťa skúsiť si zápas pod týmito pravidlami?

MMA mňa moc neláka. Ale zas ako som povedaľ, som otvorený všetkým ponukám. :)

Chcel by si niečo odkázať svojim fanúsikom pred sobotným zápasom?

Odkazat len toľko, že som rád že ich mám za sebou a dúfam, že aj keď sa človeku nebude dariť, budú stále stáť za mnou. Dakujem. :)

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!