Rytmus sa stal podielnikom XFN, chce ovládnuť slovenskú scénu

To, že je Rytmus veľkým fanúšikom bojových športov sa všeobecne vie. Veď momentálne sa známy interpret pripravuje na súboj s Marpom, keď ich spoločný stret uvidíme na decembrovej akcii XFN v Prahe. Nie je to ale iba duel, ktorý Vrbovského s XFN spája. Rytmus totiž vstúpil do štruktúr českého promotéra.

Všetko to hudobník oznámil videom na sociálnych sieťach so slovami: „Vstupujem do štruktúry XFN a budú sa diať velikánske veci. Takže buďte v strehu, pretože to bude veľké. A keď poviem, že to bude veľké, tak viem o čom hovorím.“

Podľa informácii Rytmus vstúpil do vetvy XFN, ktorá bude zastrešovať podujatia na území Slovenskej republiky. Rytmus by pritom nemal byť iba tvárou spoločnosti, ale podľa dôverihodného zdroja rovno polovičným podielnikom. Je tak jasné, že hudobník bude mať veľkú rozhodovaciu moc a môžeme sa tak tešiť na veľkolepé podujatia s jeho rukopisom.

Po premiére XFN v Nitre organizácia mieri do Bratislavy, kde bude ďalšie podujatie hostiť zimný štadión Ondreja Nepelu a údajne sa koncom roka chystá aj tretie gala. Čo by malo byť ale zaujímavejšie sú plány na budúci rok, keď chce XFN na Slovensko mohutne expandovať a očakávať máme približne 6 ďalších podujatí.

V dohľadnom čase tak pred sebou máme takmer desať podujatí, ktoré na domácu scénu prinesú ešte väčšiu konkurenciu ako doteraz.

 
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!