UFC bude robiť casting do Ultimate Fightera. Pôjde to skúsiť niekto zo Slovenska alebo Česka?

UFC v stredu oznámilo, že 22. mája bude v Las Vegas casting do šou „The Ultimate Fighter 28“ pre mužské ťažké váhy a ženské pérové váhy. Bojovníci by mali byť  vo veku od 21 do 34 rokov. Všetci účastníci castingu musia mať minimálne tri profesionálne zápasy a pozitívny rekord.

Na skúškach budú bojovníci vyzvaní, aby predviedli nejaký grappling a prácu na lapách. Na konci dňa budú upozornení, či sa dostanú na ďalšiu časť castingu. Tí, ktorí sa zúčastnia musia vyplniť online žiadosť a priniesť si ju na skúšky.

Nie je zaručené, že sa práve jedna z váh dostane do šou, ale UFC sa jasne zameriava na tieto konkrétne divízie pre nadchádzajúcu sezónu. "TUF 28" sa začne natáčať v júli a premiéru na Fox Sports 1 bude mať neskôr v tomto roku.

Súčasná "TUF 27" debutovala minulý týždeň na programe FS1. Tréneri Stipe MiocicDaniel Cormier majú k dispozícií tímy s neporazenými ľahkými a pérovými váhami.

Online žiadosť sa nachádza TU.
Kam ďalej

Krištofič a Raška sa pobijú o titulovú miestenku!Opovrhujem každou drogou, hovorí Michal PetrišIgor Daniš víťazne na I-1Ľudovít Klein mieri do XFN!Som česká jednotka v akejkoľvek váhe – 77, 84, 93, +93, odkazuje Karlos VémolaNebude to prvý ani posledný čierny opasok, ktorý porazím, hovorí Vojto Barborík