Slovákom sa vo včerajších ťahákoch nedarilo, Sefa aj Malík s porážkou

Včerajší večer nebol pre slovenských bojovníkov veľmi priaznivý. V Košiciach bol na programe Fusion FN v hlavnej úlohe s Eminom Sefom, ktorý držal opasok asociácie. V hlavnom zápase večera vyzval Sefa náhradu za zraneného Úškrta Artura Kaminskeho z Poľska. Po troch vyrovnaných kolách sa ale nakoniec z výhry tešil Kaminski a upravil svoj rekord na 6-2.

Včera to nevyšlo podľa mojich predstáv, ale aspoň vieme, na čom pracovať. Je to šport, nedá sa len vyhrávať, aj keď som od toho nebol ďaleko,“ uviedol Sefa.

Nedarilo sa ani Tomášovi Malíkovi z RSC Nové Zámky, ktorý na podujatí XFN v Ústi nad Labe podľahol súperovi Markovi Kisicovi na armbar už v prvom kole. „Dnes to bohužiaľ nevyšlo, prehrávam na armbar v prvom kole. Ideme ďalej,“ uviedol po prehre Malík, ktorého doplnil tréner Roland Čambal. „Tomáš dostal takedown a dneď armbar. Bola to ozajstná smola.“

Kisic má tak na konte už druhý skalp slovenského reprezentanta, keď na podujatí Oktagon dokázal ukončiť aj Milana Ďatelinku.
Kam ďalej

Pravda o konflikte Kareš – NovotnýKhabib: „Ak chcete money fight, poriadne zaplaťte aj mne."Nate Diaz po tlačovej konferencii: „Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."Nate Diaz: Khabib a Conor sú moje štetkyBellator predstavil parádnu zostavu pyramídy o tilul welterovej váhyPatrik Kincl touží po odvetě s Vémolou a zůstává tedy ve střední váze