Slovákom sa vo včerajších ťahákoch nedarilo, Sefa aj Malík s porážkou

Včerajší večer nebol pre slovenských bojovníkov veľmi priaznivý. V Košiciach bol na programe Fusion FN v hlavnej úlohe s Eminom Sefom, ktorý držal opasok asociácie. V hlavnom zápase večera vyzval Sefa náhradu za zraneného Úškrta Artura Kaminskeho z Poľska. Po troch vyrovnaných kolách sa ale nakoniec z výhry tešil Kaminski a upravil svoj rekord na 6-2.

Včera to nevyšlo podľa mojich predstáv, ale aspoň vieme, na čom pracovať. Je to šport, nedá sa len vyhrávať, aj keď som od toho nebol ďaleko,“ uviedol Sefa.

Nedarilo sa ani Tomášovi Malíkovi z RSC Nové Zámky, ktorý na podujatí XFN v Ústi nad Labe podľahol súperovi Markovi Kisicovi na armbar už v prvom kole. „Dnes to bohužiaľ nevyšlo, prehrávam na armbar v prvom kole. Ideme ďalej,“ uviedol po prehre Malík, ktorého doplnil tréner Roland Čambal. „Tomáš dostal takedown a dneď armbar. Bola to ozajstná smola.“

Kisic má tak na konte už druhý skalp slovenského reprezentanta, keď na podujatí Oktagon dokázal ukončiť aj Milana Ďatelinku.
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)