Simon Michálek s bratom Dávidom ovládli Malacky!

Športová hala Malina v Malackách hostila prvomájové charitatívne podujatie Noc bojovníkov, ktorého hlavnými hviezdami boli domáci bojovníci SimonDávid Michálekovci. Diváci mohli vidieť celkovo deväť zápasov v štýloch MMA, K1, Box a Thajský box. O kultúrnu vložku sa postarali rapperi Majself a Rytmus a v neposlednom rade aj moderátor večera, komik Marek „Mariňák“ Fučo.

Najväčšie ovácie zaplnenej haly zožali domáci bratia Michálekovci. Najprv to bol Dávid, ktorý v boxerskom súboji dostal publikum do varu bodovým víťazstvom nad Čechom Pavlom Jánom. V zápase išiel všetky tri kolá neustále dopredu a snažil sa ukončiť zápas pred limitom. O víťazovi tak nebolo pochýb.

O jediné ukončenie večera sa v hlavnom zápase postaral Simon Michálek. Po úvodnom oťukávaní dokázal pekným strhom preniesť súboj s Gabrielom Törökom na zem, kde dominoval. Na radosť burácajúceho publika bol rozhodca nútený zápas ukončiť po tvrdých úderoch, ktorými Michálek Töröka zasypal.

Pod záštitou SZKB sa o titul profesionálneho Majstra Slovenska WAKO PRO pod pravidlami K-1 do 71 kg pobili Michal Peczár z Hanuman Gymu Bratislava a Tomáš Drábik z Thaibox Clubu Ružinov. Súboj dvoch kamarátov nakoniec ovládol Drábik, na stranu ktorého sa priklonili bodoví rozhodcovia.

Hosťom večera bol aj šampión Fight Nights Global Tomáš Deák, ktorý priniesol ukázať svoj majstrovský opasok.

Výťažok z tohto podujatia, organizovaného občianskym združením Úsmev pre Záhorie, poputuje na podporu Zväzu telesne postihnutých a športových klubov Fight Division Malacky a Alpha Boxing Club Malacky

PS: Ďakujeme za odvoz super fighterke/rozhodkyni Renátke Chromíkovej a jej parťákovi:)
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!