Kamil Cibiński zasa v akcii, na Oktagon 6 vyzve Jozefa Wittnera!

Podujatie Oktagon 6 ponúkne skutočnú lahôdku. V klietke totiž uvidíme stret generácií. Zatiaľ čo Wittner je mladý bojovník Top Team Košice, ktorý je držiteľom opasku Fusion FN z minulého roku, Cibiński patrí do prvej vlny bojovníkov na Slovensku. Veď jeho premiérový duel sa datuje na rok 2007.

Odvtedy Kamil upravil svoje skóre na 7-6, pričom vo svojom poslednom zápase dokázal zdolať nebezpečného Matúša Dudríka po knokaute. Po tomto zápase ale prišla vynútená, pauza, keď si Cibiński v súboji nepríjemne poranil palec na pravej ruke.

Aj keď je papierovým favoritom Wittner so skóre 9-1, zdanie môže klamať. Cibiński bude mať na svojej strane skúsenosti a jeho celkové skóre taktiež neodráža momentálnu formu, keď z posledných 7 zápasov vyhral Poliak žijúci na Slovensku až 5 duelov.

Rovnako ako Wittner prestupuje do welterovej váhy aj držiteľ titulu Fight Explosion a tak je všetko otvorené. Pôjde, samozrejme, o veľa, tento duel je totiž zaradený do pyramídy o šampióna organizácie Oktagon!
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)