Kamil Cibiński zasa v akcii, na Oktagon 6 vyzve Jozefa Wittnera!

Podujatie Oktagon 6 ponúkne skutočnú lahôdku. V klietke totiž uvidíme stret generácií. Zatiaľ čo Wittner je mladý bojovník Top Team Košice, ktorý je držiteľom opasku Fusion FN z minulého roku, Cibiński patrí do prvej vlny bojovníkov na Slovensku. Veď jeho premiérový duel sa datuje na rok 2007.

Odvtedy Kamil upravil svoje skóre na 7-6, pričom vo svojom poslednom zápase dokázal zdolať nebezpečného Matúša Dudríka po knokaute. Po tomto zápase ale prišla vynútená, pauza, keď si Cibiński v súboji nepríjemne poranil palec na pravej ruke.

Aj keď je papierovým favoritom Wittner so skóre 9-1, zdanie môže klamať. Cibiński bude mať na svojej strane skúsenosti a jeho celkové skóre taktiež neodráža momentálnu formu, keď z posledných 7 zápasov vyhral Poliak žijúci na Slovensku až 5 duelov.

Rovnako ako Wittner prestupuje do welterovej váhy aj držiteľ titulu Fight Explosion a tak je všetko otvorené. Pôjde, samozrejme, o veľa, tento duel je totiž zaradený do pyramídy o šampióna organizácie Oktagon!
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!