XFN zbrojí, za pol roka zazmluvnilo 6 kvalitných bojovníkov

Konkurenčný boj na domácej scéne neprestáva strácať na obrátkach. Na vavrínoch nezaspáva XFN, ktorá svoje rady rozšírila o tucet nových bojovníkov v priebehu pol roka. Aj keď v ich službách naďalej nefiguruje meno Petrášek, ktorý posilnil Oktagon, z druhej strany prišla injekcia v podobe Kleina a Kuzníka.

XFN expanduje na Slovensko a tak do svojich radov priberá čoraz viac bojovníkov z dvojkrížom na hrudi o čom svedčí angažovanie Rolanda Čambala a hlavne hviezdneho Ivana Buchingera. Momentálne sa už začína šuškať o mene Tomáš Malík a XFN bude určite s nákupmi Slovákov pokračovať.

A to nie je všetko, XFN totiž posilnili aj silné zahraničné mená. Prvým je Rakúšan Mochamed Machaiev, ktorý už pod organizáciou stihol absolvovať dva duely, keď dokázal zdolať Davida Kohouta a takisto aj Tomáša Kvapila a udržal si tak neporaziteľnosť (4-0). Druhou čerstvou posilou je ťažká váha Jedrzej Mackowiak. Poliak so skúsenosťami z KSW má na svojom konte šesť výhier, všetko po ukončeniach pred limitom a iba dve prehry.

Ak v tomto nasadenom trende bude XFN pokračovať, máme sa na čo tešiť.
Kam ďalej

Krištofič a Raška sa pobijú o titulovú miestenku!Opovrhujem každou drogou, hovorí Michal PetrišIgor Daniš víťazne na I-1Ľudovít Klein mieri do XFN!Som česká jednotka v akejkoľvek váhe – 77, 84, 93, +93, odkazuje Karlos VémolaNebude to prvý ani posledný čierny opasok, ktorý porazím, hovorí Vojto Barborík