Majstrovstvá Sveta IFMA v Muay Thai so Slovenskou výpravou

Dnes začínaju v mexickom meste Cancun Majstrovstvá Sveta v Muay Thai najprestížnejšej asociácie IFMA.

Ide o najprestížnejšie podujatie v amatérkom ringu podľa pravidiel Muay Thai na svete, kde každá medaila bude obrovským úspechom pre slovenský thaibox!

Slovensko vďaka Slovenskej Muay Thai Asociácie po niekoľkých rokov opäť mohlo vyslať svojich zápasníkov na šampionát IFMA

V Mexiku nás reprezentujú traja zápasníci.

Vo váhe do 57kg medzi ženami bude o medailu bojovať slovenská legenda a historicky najúspešnejšia slovenská thaiboxerka, Lucia Krajčovič!

Vo váhe do 63,5kg bude zápasiť Lukáš Mandinec z Victory Gymu Trenčín, ktorý si drží sériu 5 výhier v rade v Muay Thai, kde naposledy získal skalp Thajca Yodpiteeho Petchrungruanga!

Posledným želiezkom v ohni bude vo váhe 60kg Tomáš Tadlánek, bronzový medailista z MS WAKO, ktorý tento rok dokázal vyhrať Európsky Pohár WAKO v Karlovači, Svetový Pohár WAKO v Innsbrucku a Slovak Open v K1!

O niekoľko hodín prebehne žrebovanie pavúkov, kde sa všetci traja dozvedia svojich prvých súperov.
Kam ďalej

Krištofič a Raška sa pobijú o titulovú miestenku!Opovrhujem každou drogou, hovorí Michal PetrišIgor Daniš víťazne na I-1Ľudovít Klein mieri do XFN!Som česká jednotka v akejkoľvek váhe – 77, 84, 93, +93, odkazuje Karlos VémolaNebude to prvý ani posledný čierny opasok, ktorý porazím, hovorí Vojto Barborík