Cage Fighting Komárno 4: rekapitulácia a výsledky

Komárno opäť privítalo MMA a diváci si prišli na svoje pri viacerých zápasoch. Amatérsku premiéru v MMA si odbil výborný zápasník Thomas Redento, ktorý bez akéhokoľvek zaváhania ukončil súboj tvrdým GNP na zemi. Výborné taktické výkony predviedli aj Štefan ÁghBranislavom Zuzákom, ktorí vytiahli zo svojho arzenálu viaceré pekné takedowny a poradili si so svojími súpermi na body. Nesklamal ani domáci Nikolas Kedro, ktorý za výdatnej podpory publika dal do súboja srdce a v peknom zápase nakoniec prehral bodovým verdiktom, keď ho jeho súper viackrát dostal na zem.

Fanúšikov, ktorí obľubujú súboj na zemi, určite najviac zaujal na hlavnej karte turnaja zápas Michala „Šamana“ DobiášaÁdamom Horváthom. Obaja ukázali srdce a na zemi predviedli pekné výmeny. Neuveriteľnú atmosféru vytvorilo publikum Karolovi Ryšavému, ktorý poslal pekným kolenom k zemi svojho súpera už v úvodnej minúte zápasu. Hlavný zápas zaobstaral Vojto Barborík, ktorému stál v ceste neslávne známy náhradník na poslednú chvíľu - Danijel Arandjelovic (3-22!). Toho podľa predpokladov ukončil na submission (Triangle Armbar) v prvom kole.

 

Výsledky (víťaz je označený hrubým písmom):

 Amatérske zápasy:

-61kg. Samír Smaali  VS Goran Veskov, 2. kolo RNC
-84kg. Lajos Kiss VS František Hromoda, 1 .kolo RNC

-66kg. Arnold Nagy VS Igor Lukačovič, 2. kolo Triangle choke

-70kg. Michal Buršak VS Patrik Jánoš, 1. kolo Armbar

-77kg. Thomas Redento VS Michal Varga, 1. kolo TKO
-66kg. Nikolas Král VS Tomas Zamečník, 3. kolo Guillotine choke
-77kg. Štefan Ágh VS Romsics Ádám, na body
-70kg. Nikolas Kedro VS Ritter Ádám, na body
-84kg. Ivan Vadkerty VS Schürlein Andor, 2. kolo Triangle choke
-88kg. Krisztián Gányovics VS Branislav Zuzák, na body

 Profesionálne zápasy:
-120kg. Nagy István VS Balogh Sándor, 1. kolo TKO
 -70kg. Velimir Nestorovič VS Filip Le, 1. kolo TKO
 -70kg. Karol Ryšavý VS Dušan Prodanovič, 1. kolo TKO
 -70kg. Krisztián Simon VS Mirko Jovanovič, 1. kolo RNC
 -77kg. Michal Dobiáš VS Adam Horváth, na body
 -66kg. Vojto Barborík VS Danijel Arandjelovic, 1. kolo Triangle armbar 
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)