Tito Ortiz volá po treťom zápase s Chuckom Liddellom

V marci sa von dostali informácie o prebiehajúcich rokovaniach medzi Chuckom Liddellom a organizáciou Bellator. Dokonca sa vravelo, že podpis zmluvy je spadnutie.

Odvtedy ale ohľadom tejto spolupráce nastalo ticho a zdá sa, že obe strany sa nakoniec nedohodli.

Minulý týždeň sa ale znova začalo hovoriť o možnom návrate legendárneho ´Icemana´ do klietky. Liddell sa stretol s hviezdnym boxerským promotérom Oscarom De La Hoyom, ktorý vraj rozmýšľa aj o vstupe do sveta MMA.

Šancu na tretí duel s Liddellom tak ihneď zacítil Tito Ortiz. Ten síce minulý rok po víťazstve nad Chaelom Sonnenom ukončil kariéru, no ako to už v MMA býva zvykom, ukončenia kariéry často nevydržia príliš dlho.

V podcaste Bite The mic, ktorý hostí Mike Tyson, prezradil, že sa vracia späť pre tretí zápas s Chuckom Liddellom. Ortiz dúfa, že spolu s De La Hoyom nájdu spoločnú reč a tento zápas sa uskutoční.

„Chcem dať fanúšikom súboj, na ktorý dlho čakali #TitovsChuck3 #Redemption” odkazuje Ortiz prostredníctvom Instagramu.

Dnes 43-ročný Ortiz a 48-ročný Liddell patria medzi najväčších rivalov v dejinách športu. Ich prvý zápas sa odohral 2. apríla 2004 a druhý zas na konci roka 2006. Oba duely pred limitom vyhral Liddell. Niet sa teda čomu diviť, že Ortiz dlhé roky prahne po odplate.
Kam ďalej

Pravda o konflikte Kareš – NovotnýKhabib: „Ak chcete money fight, poriadne zaplaťte aj mne."Nate Diaz po tlačovej konferencii: „Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."Nate Diaz: Khabib a Conor sú moje štetkyBellator predstavil parádnu zostavu pyramídy o tilul welterovej váhyPatrik Kincl touží po odvetě s Vémolou a zůstává tedy ve střední váze