Nate Diaz najprv sotil do Claya Guidu a následne mi dal facku, tvrdí Tyler Diamond

Nate Diaz bol prítomný na podujatí Combate Americas 20: Mexico vs USA najmä kvôli zápasu svojho blízkeho tréningového partnera Chrisa Avilu. Ten si pripísal už piatu prehru v rade, no nie o tom sa hovorilo po skončení turnaja.

Najzaujímavejšia udalosť večera sa odohrala mimo klietku. Tyler Diamond (9-0), účastník 27. série reality šou The Ultimate Fighter, tvrdí, že mladší z bratov Diazovcov vyvolal potýčku s veteránom UFC Clayom Guidom.

Diamond, ktorý prišiel s Guidom tiež podporiť svojho tímového kolegu, sa snažil upokojiť situáciu, no namiesto toho na vlastnej koži spoznal legendárnu ´Stockton Slap´.

„Diaz práve zozadu strčil do Claya Guidu! Chcel som oboch oddeliť, ale schytal som za to od Diaza facku a jeden z členov jeho sprievodu ma navyše udrel,“ tvrdí Tyler Diamond.

Guida už nejaký čas vyzýva Diaza k odvetnému zápasu ich prvého stretu na UFC 94. Diazovi sa ale zrejme nepáčili niektoré Guidove prehlásenia, a tak si to s ním chcel "vysvetliť".

Diaz a ani Guida sa zatiaľ k incidentu nevyjadrili. Organizácia Combate Americas však prehlásila, že tento stret ešte prešetrí.
Kam ďalej

Pravda o konflikte Kareš – NovotnýKhabib: „Ak chcete money fight, poriadne zaplaťte aj mne."Nate Diaz po tlačovej konferencii: „Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."Nate Diaz: Khabib a Conor sú moje štetkyBellator predstavil parádnu zostavu pyramídy o tilul welterovej váhyPatrik Kincl touží po odvetě s Vémolou a zůstává tedy ve střední váze