Koky a Spišský preverujú Darrena Tilla

´Chceš byť najlepší, trénuj s najlepšími...´ Tak takýmto sloganom sa pýši levočský Pit Gym, ktorý vyslal do Anglicka svoje najväčšie hviezdy v podobe Ladislava Kokyho a Leonarda Spišského. A nie do hocakého gymu, ale rovno do Teamu Kaobon, kde naplno zarezáva hviezda UFC Darren Till.

Trénuje s nami aj tento pááánko,“ neskrýva svoje nadšenie Koky. „Áno Darren Till osobne! Pred pol rokom som ho videl LIVE v hlavnom zápase na UFC v Gdaňsku, dnes mám tú česť s ním trénovať, a som za ňu vďačný,“.

Zatiaľ čo Till sa už onedlho predstaví na domácej pôde v Liverpoole, kde vyzve Stephena Thompsona, Kokyho čaká duel v Spišskej Novej Vsi. Tu sa na podujatí PCF 18: Kings of Summer postaví Miroslavovi Kubáňovi, s ktorým zabojuje o post slovenskej dvojky bantamovej váhy.

Rovnaké nadšenie z tréningov po boku Darrena Tilla neskrýval ani Leonard Spišský. „Neskutočný pocit, keď s Vami trénuje aj táto UFC hviezda, Darren Till osobne. Je to pre mňa záväzok a motivácia na sebe ďalej tvrdo makať.“ Rovnako ako Koky, ani Spišský nebude chýbať na podujatí PCF 18. Jeho súperom bude tentokrát Lukáš Zavičák, a keďže pôjde o profi duel, Spišský odkazuje, že sa môžeme tešiť na poriadne ostré lakte!

Zástupcovia Pyt Gym Levoča sa v Liverpoole zdržia dva týždne a tak bude veľmi zaujímavé sledovať, s akými novými zbraňami sa z kempu vrátia. Ak si chlapci vezmú od špičkových trénerov ako je Colin Heron, či coach luta livre Marcelo Brigadeiro, len to najlepšie, máme sa na čo tešiť. Všetko sa dozvieme 30. júna na podujatí PCF 18.
Kam ďalej

GSP bol tesne pred zápasom s Danom Hardym takmer knokautovaný a zrejme mal otras mozgu, odhaľuje Firas ZahabiPavol Neruda se vyjadřuje k bitvě Pirát vs MelounHlúpe otázky pre Lajoša Kleina po XFNStipe Miocic konečne cíti, že mu UFC platí toľko, čo si zaslúži!Max Holloway je pre symptómy otrasu mozgu mimo UFC 226Doping: Čierna škvrna MMA