Chuck Liddell sa oficiálne vracia naspäť zo športového dôchodku!

Trilógia medzi Chuckom Liddellom a Titom Ortizom dostáva reálne kontúry.

48-ročný Liddell včera v relácii The MMA Hour prezradil, že sa oficiálne vracia naspäť zo športového dôchodku. Jeho cieľom je zápas s dávnym rivalom Titom Ortizom. Ten o plánoch pre tento súboj prehovoril ako prvý.

„Je to tak, už sa na tom pracuje. Znova budem bojovať,“ povedal legendárny Chuck Liddell, bývalý šampión UFC v poloťažkej váhe.

Liddell potvrdil aj Ortizove slová o tom, že organizáciu tohto zápasu by mal mať pod palcom hviezdny boxerský promotér Oscar De La Hoya, ktorý podľa všetkého vstupuje do sveta MMA.

Tento duel je naplánovaný na november a dejiskom bude hala v Las Vegas alebo v Kalifornii. Presnejšie informácie zatiaľ nie sú k dispozícii, pretože podľa Liddellových ešte nie sú v zmluve s Golden Boy Promotions doladené všetky detaily, a tak si musíme počkať na definitívne spečatenie dohody medzi všetkými stranami.

´Iceman´ ale ubezpečuje, že aj ak Tito Ortiz nepristúpi na podmienky kontraktu, on bude určite zápasiť. „Či už sa zraní alebo do toho nepôjde kvôli nejakým iným dôvodom, budeme mať pripravenú náhradu. Pravdepodobne tiež niekoho z mojej minulosti.“

Liddell ukončil kariéru v roku 2010, po troch prehrách na KO v rade. S myšlienkiu návratu sa pohrával už viackrát, a to najmä po tom, čo ho v roku 2016 noví majitelia UFC prepustili zo štruktúr organizácie.
Kam ďalej

Karlos Vémola a Jeremy Kimball si to slovne rozdali po turnaji Oktagon 11XFN prichádza do O2 arény so zápasom Muradov vs. Kincl!Leonard Spišský: Mám podmienku, že sa musím dobre učiťZdeno Chára o súboji s Conorom McGregorom: Užil by som si toAnthony Pettis ako prvý bojovník knokautoval Stephena Thompsona!Podujatie Cage Fighting 6 prinieslo pekné ukončenia, ale aj infarktové stavy