Karol Ryšavý sa už nevie dočkať večerného súboja!

Už dnes je na programe tretie vydanie podujatia Perún Fight Night, na ktorom postupne uvidíme 17 duelov podľa pravidiel K1, boxu, thajského boxu a MMA.

A bude to práve MMA, ktorému bude tróniť domáca vychádzajúca hviezda Karol ´Bomby´ Ryšavý, ktorý spolu s Nenad Dunovicom zo Srbska zabezpečí co-main event večera. A Karol sa už súboja nevie dočkať. Forma je super, na zápas sa už veľmi teším! Trénujem s najlepšími, takže forma je stále super, pripravený som naozaj na každého.“

Zástupca SFG Trnava pritom iba pred dvoma týždňami absolvoval duel v Komárne, kde dokázal triumfovať. Od súboja až do včerajšieho ofciálneho váženia si tak udržiaval hmotnosť. Jeho súper mal ale trocha odlišný prístup. „Len ma hnevá, že mi súper zasa neprišiel na váženie, rovnako ako v Komárne... Keď to beriem profesionálne ja, čakám, že aj súper a nie, že príde a bude mať o 4 kg navyše, ako ten pred tým.“

Ryšavý pritom do duelu v ľahkej váhe zhadzoval úctyhodných 14 kilogramov. Tie sa ale po vážení rozhodol radikálne nabrať späť, k čomu mu pomohol výdatný hamburger. „Celý mesiac som mal diétu, tak som si doprial, čo si telo pýta, hovädzie mäsko s trochou pečiva,“ s úsmevom dodáva ´Kájo´.

Podujatie Perún Fight Night 3 si môžete vychutnať už dnes v trnavskej športovej hale so začiatkom o 19:30.
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)