Nová amatérska liga MAMMAL chce siahať na najvyššie méty!


A je to tu, po mesiacoch príprav na Slovensku vznikla nová medzinárodná amatérska MMA liga MAMMAL, ktorá chce vytvoriť kvalitné podmienky pre rast domácich, ale aj zahraničných mladých talentov. Organizácia zoskupuje celú plejádu osobností zo sveta MMA a tak nečudo, že má iba tie najvyššie ciele.

Na čo sa môžu fanúšikovia bojových športov tešiť? Noviniek je viacero, ale jednou zo základných bude rozdelenie bojovníkov do vekových skupín, ktoré budú zastupovať kadeti (14-15 rokov), juniori (16-18) a muži/ženy (19+). Každá kategória bude pritom mať špecifické pravidlá, ktoré majú za úlohu eliminovať zranenia a motivovať tak bojovníkov do ďalších súbojov.

Nemenej zaujímavý bude aj bodovací systém, ktorý sľubuje veľkú súťaživosť a odmeňuje aj bojovníkov, ktorým sa možno nebude dariť najlepšie, ale zato sa budú pravidelne testovať v oktagone.

A to nie je všetko, tí najlepší totiž zabojujú o opasok organizácie MAMMAL, pričom nebudú chýbať ani finančné odmeny a azda najväčšie lákadlo, účasť na najväčších podujatiach v Česko-slovensku! Ligu totiž podporilo hneď niekoľko silných promotérov a tak nie je pochýb o tom, že nový formát má tie najlepšie predpoklady pre výchovu budúcich šampiónov.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND