Organizácia ONE FC zaviedla Muay Thai zápasy s hybridnými pravidlami

ONE FC je azijským MMA lídrom, no organizácia vedená Chatri Sityodtongom sa nemieni zmieriť len s tým a plánuje ovládnuť aj stand up scénu Ázie! 

ONE FC už podniklo prvé kroky, ktoré by mali organizáciu priblížiť k tomuto štatútu a pod svoje služby podpísalo mená ako Yodsaenklai Fairtex, Giorgio Petrosyan, Jo Nattawut, Panicos Yusuf, Yodcherry Sityodtong, Alain Ngalani, Sam-A Gaiyanghadao, Regian Ersel, Sergej Maslobojev a mnohých ďalších.

Hviezdy Muay Thai síce budú mať možnosť zápasiť aj v pre nich typickom ringu, kde prebehne niektoré turnaje, no taktiež budú bojovať pod hybridnými pravidlami. A to v klietke a v MMA rukaviciach o veľkosti 4 OZ.

Tieto pravidlá sme už na podujatiach ONE videli aj v praxi. Už si ich vyskúšal napríklad i Yodsanklai Fairtex.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko