Organizácia ONE FC zaviedla Muay Thai zápasy s hybridnými pravidlami


ONE FC je azijským MMA lídrom, no organizácia vedená Chatri Sityodtongom sa nemieni zmieriť len s tým a plánuje ovládnuť aj stand up scénu Ázie! 

ONE FC už podniklo prvé kroky, ktoré by mali organizáciu priblížiť k tomuto štatútu a pod svoje služby podpísalo mená ako Yodsaenklai Fairtex, Giorgio Petrosyan, Jo Nattawut, Panicos Yusuf, Yodcherry Sityodtong, Alain Ngalani, Sam-A Gaiyanghadao, Regian Ersel, Sergej Maslobojev a mnohých ďalších.

Hviezdy Muay Thai síce budú mať možnosť zápasiť aj v pre nich typickom ringu, kde prebehne niektoré turnaje, no taktiež budú bojovať pod hybridnými pravidlami. A to v klietke a v MMA rukaviciach o veľkosti 4 OZ.

Tieto pravidlá sme už na podujatiach ONE videli aj v praxi. Už si ich vyskúšal napríklad i Yodsanklai Fairtex.

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!