Organizácia ONE FC zaviedla Muay Thai zápasy s hybridnými pravidlami

ONE FC je azijským MMA lídrom, no organizácia vedená Chatri Sityodtongom sa nemieni zmieriť len s tým a plánuje ovládnuť aj stand up scénu Ázie! 

ONE FC už podniklo prvé kroky, ktoré by mali organizáciu priblížiť k tomuto štatútu a pod svoje služby podpísalo mená ako Yodsaenklai Fairtex, Giorgio Petrosyan, Jo Nattawut, Panicos Yusuf, Yodcherry Sityodtong, Alain Ngalani, Sam-A Gaiyanghadao, Regian Ersel, Sergej Maslobojev a mnohých ďalších.

Hviezdy Muay Thai síce budú mať možnosť zápasiť aj v pre nich typickom ringu, kde prebehne niektoré turnaje, no taktiež budú bojovať pod hybridnými pravidlami. A to v klietke a v MMA rukaviciach o veľkosti 4 OZ.

Tieto pravidlá sme už na podujatiach ONE videli aj v praxi. Už si ich vyskúšal napríklad i Yodsanklai Fairtex.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda