Komplet štartovka All Star Fight 5 v Prahe s menami ako Buakaw, Superbon, Moravčik a mnoho ďalších

Petr Ottich, jeden z organizátorov podujatia All Star Fight 5 v Prahe, na svojom FB zverejnil komplet štartovku tohto našlapaného podujatia v Muay Thai.

Už pár týźdňov dozadu sme vedeli, že sa na podujatí 6.7. predstavia mená ako Moravčík, Manachai, Superbon alebo legenda Buakaw, ale nepoznali sme ich súperov.

To sa práve zmenilo a na dívakov je pripravená najlepšia štartovka v Muay Thai, aká v Česko/Slovensku doteraz bola!

V hlavnom zápase večera bude čeliť superhviezde Buakawovi Banchamekovi česká jednotka, Michal Krčmár z Lanna Gymu Praha!

Slovenskú hviezdu Vlada Moravčíka otestuje ďalšia obrovská hviezda z Thajska – Thongchai Sitsongpeenong. Ten je šampíon prestížného štadióna Lumpinee, Majstrom Sveta IFMA a zápasníkom GLORY!

Na štartovke sú ďalej mená ako Superbon Banchamek, Manachai a ďalší!

Kompleť štartovka:

 

 

 
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda