Komplet štartovka All Star Fight 5 v Prahe s menami ako Buakaw, Superbon, Moravčik a mnoho ďalších


Petr Ottich, jeden z organizátorov podujatia All Star Fight 5 v Prahe, na svojom FB zverejnil komplet štartovku tohto našlapaného podujatia v Muay Thai.

Už pár týźdňov dozadu sme vedeli, že sa na podujatí 6.7. predstavia mená ako Moravčík, Manachai, Superbon alebo legenda Buakaw, ale nepoznali sme ich súperov.

To sa práve zmenilo a na dívakov je pripravená najlepšia štartovka v Muay Thai, aká v Česko/Slovensku doteraz bola!

V hlavnom zápase večera bude čeliť superhviezde Buakawovi Banchamekovi česká jednotka, Michal Krčmár z Lanna Gymu Praha!

Slovenskú hviezdu Vlada Moravčíka otestuje ďalšia obrovská hviezda z Thajska – Thongchai Sitsongpeenong. Ten je šampíon prestížného štadióna Lumpinee, Majstrom Sveta IFMA a zápasníkom GLORY!

Na štartovke sú ďalej mená ako Superbon Banchamek, Manachai a ďalší!

Kompleť štartovka:

 

 

 

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!