Komplet štartovka All Star Fight 5 v Prahe s menami ako Buakaw, Superbon, Moravčik a mnoho ďalších

Petr Ottich, jeden z organizátorov podujatia All Star Fight 5 v Prahe, na svojom FB zverejnil komplet štartovku tohto našlapaného podujatia v Muay Thai.

Už pár týźdňov dozadu sme vedeli, že sa na podujatí 6.7. predstavia mená ako Moravčík, Manachai, Superbon alebo legenda Buakaw, ale nepoznali sme ich súperov.

To sa práve zmenilo a na dívakov je pripravená najlepšia štartovka v Muay Thai, aká v Česko/Slovensku doteraz bola!

V hlavnom zápase večera bude čeliť superhviezde Buakawovi Banchamekovi česká jednotka, Michal Krčmár z Lanna Gymu Praha!

Slovenskú hviezdu Vlada Moravčíka otestuje ďalšia obrovská hviezda z Thajska – Thongchai Sitsongpeenong. Ten je šampíon prestížného štadióna Lumpinee, Majstrom Sveta IFMA a zápasníkom GLORY!

Na štartovke sú ďalej mená ako Superbon Banchamek, Manachai a ďalší!

Kompleť štartovka:

 

 

 
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu