Bellator získal zaujímavú ťažkú váhu, tímového parťáka Viktora Peštu!

Neporazený Steve Mowry (4-0) uzavrel exkluzívny viaczápasový kontrakt s organizáciou Bellator MMA.

Podpísanie 203-centimetrového ťažkotonážnika potvrdili svetové portály Sherdog.com a taktiež MMAjunkie.com. Sám Mowry tiež oznámil svoj príchod prostredníctvom Instagramu.

"Som hrdý na to, že som podpísal zmluvu s Bellator MMA. Ako vždy, chcel by som poďakovať Bohu za príležitosti a ľudí, ktorých mi dal na mojej ceste, aby to umožnili. Veľká vďaka všetkým mojim trénerom a tréningovým partnerom, minulým aj súčasným, za to, že mi pomohli do toho bodu, v ktorom som teraz. Teším sa na to, čo prinesie budúcnosť."

Dvadsaťpäťročný Mowry trénuje v domovskom gyme Viktora Peštu, Hard Knocks 365. Všetky štyri víťazstvá si pripísal v organizácií Titan FC, dve výhry na KO/TKO a dve na submission.
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu