Bellator získal zaujímavú ťažkú váhu, tímového parťáka Viktora Peštu!

Neporazený Steve Mowry (4-0) uzavrel exkluzívny viaczápasový kontrakt s organizáciou Bellator MMA.

Podpísanie 203-centimetrového ťažkotonážnika potvrdili svetové portály Sherdog.com a taktiež MMAjunkie.com. Sám Mowry tiež oznámil svoj príchod prostredníctvom Instagramu.

"Som hrdý na to, že som podpísal zmluvu s Bellator MMA. Ako vždy, chcel by som poďakovať Bohu za príležitosti a ľudí, ktorých mi dal na mojej ceste, aby to umožnili. Veľká vďaka všetkým mojim trénerom a tréningovým partnerom, minulým aj súčasným, za to, že mi pomohli do toho bodu, v ktorom som teraz. Teším sa na to, čo prinesie budúcnosť."

Dvadsaťpäťročný Mowry trénuje v domovskom gyme Viktora Peštu, Hard Knocks 365. Všetky štyri víťazstvá si pripísal v organizácií Titan FC, dve výhry na KO/TKO a dve na submission.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda