Bellator získal zaujímavú ťažkú váhu, tímového parťáka Viktora Peštu!

Neporazený Steve Mowry (4-0) uzavrel exkluzívny viaczápasový kontrakt s organizáciou Bellator MMA.

Podpísanie 203-centimetrového ťažkotonážnika potvrdili svetové portály Sherdog.com a taktiež MMAjunkie.com. Sám Mowry tiež oznámil svoj príchod prostredníctvom Instagramu.

"Som hrdý na to, že som podpísal zmluvu s Bellator MMA. Ako vždy, chcel by som poďakovať Bohu za príležitosti a ľudí, ktorých mi dal na mojej ceste, aby to umožnili. Veľká vďaka všetkým mojim trénerom a tréningovým partnerom, minulým aj súčasným, za to, že mi pomohli do toho bodu, v ktorom som teraz. Teším sa na to, čo prinesie budúcnosť."

Dvadsaťpäťročný Mowry trénuje v domovskom gyme Viktora Peštu, Hard Knocks 365. Všetky štyri víťazstvá si pripísal v organizácií Titan FC, dve výhry na KO/TKO a dve na submission.
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"