Hanuman Cup 38 už túto sobotu

Tradičný turnaj v bojových športoch Hanuman Cup si pre svoje 38 pokračovanie zvolil netradičné miesto konania, sľubujúce netradičný zážitok.

Podujatie sa uskutoční pod holým nebom na vonkajšej ploche FTVŠ a ponesie sa v znamení Slovensko vs Ukrajina.

Turnaj je súčasťou Open summer cupu, kde prebehnú pred Hanuman cupom aj titulové zápasy o majstra ligy v thajskom boxe S.M.T.A.

Hanuman cup 38 má na programe 13 zápasov a tentokrát si Slováci zmerajú sily so zápasníkmi z Ukrajiny.

V hlavnom zápase sa predstaví jeden z najúspešnejších slovenských thajboxerov Marco Novák, ktorý si zmeria sily s ukrajinským súperom Abramenkom Valeriim.

Abramenko má na svojom konte cez 150 zápasov a je 2 násobný Európsky šampión a aj držiteľom dvoch titulov majstra sveta.V rokoch 2016 a 2017 je Ukrajinský šamión IFMA.

Odchovanca domáceho Hanuman Gymu Bratislava čaká nepríjemný a kvalitný súper.

S ukrajinskými súpermi si taktiež zmerajú sily Martin Novák, Dano Hromek, Lucka Szabová a Michal Baláž.

Nenechajte si ujsť neopakovateľný zážitok open-air turnaja a príďte povzbudiť svojich favoritov.
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu