Titulové zápasy SMTA ligy v Muay Thai

Už zajtra sa uskutočnia finálove zápasy Amatérskej SMTA ligy v Muay Thai, ktorú organizuje Slovenská MuayThai Asociácia.

Liga má za sebou prvú sezónu, ktorá mala 7 kôl. K titulovým zápasom sa prebojovali zápasníci, ktorý skončili na prvých 2 miestach v danej váhovej kategórii, mali vo váhovke aspoň 10 zápasníkov a mali na svojom konte aspoň 3 zápasy v danej sezóne.

V hre je 11 opaskov pre Šampióna SMTA ligy. Dva opasky boli udelené a to Lukášovi Kotlebovi z Cerberosu NMnV, ktorý vyhral kategóriu Juniorov do 71kg a Róbertovi Gevorkyanovi z Dracula Gymu BB, ktorý vyhral zjednotenú kategóriu -86 a -91kg.

Zajtra prebehnú titulové zápasy pod holým nebom na vonkajšej ploche FTVŠ (Nábrežie Arm. Generála L. Svobodu, 811 02 Bratislava) v dvoch častiach, o 14:00 a o 20:00 ako súčasť Hanuman Cup-u 38!Štartovka prvej časti o 14:00, kde je vstup zadarmo:

1.-Zjednotená váha -75kg a 81kg Juniori
Tomáš Vašíček (Rednecks Gym ČR) vs Michal Holý (Muay Thai Revúca)

2.-63,5kg Seniori
Richard Dobrotka (Dracula Gym BB) vs Marek Vostál (Eight Fight Lozorno)

3.-Zjednotená váha -54kg a -57kg
Juniori Daniel Ďuriš (Victory Gym TN) vs Martin Štefíček (KO Gym DCA)

4.-71kg Seniori
Ján Pajtaš (SAD Gym Zlín) vs Ján Šopík (Rednecks Gym ČR)

5.-75kg Seniori
Peter Štanga (North Gym PD) vs Tomáš Peták (Kings Gym BA)

O 20:00 počas Hanuman Cup 38 (https://www.facebook.com/events/2186075584949792/) sa uskutočnia zvyšné 3 titulové zápasy:

-81kg Seniori
Dávid Miček (Hanuman Gym BA) vs Ondřej Vašíček (Rednecks Gym ČR)

Zjednotená váha -54kg a -57kg Seniorky
Adriana Vrbová (Hanuman Gym BA) vs Marianna Kútna (Titan Gym BA)

Zjednotená váha -60kg a 63,5kg Seniorky
Renáta Chromíková (Hanuman Gym BA) vs Lucia Bíliková (Kings Gym BA)
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu