Titulové zápasy SMTA ligy v Muay Thai

Už zajtra sa uskutočnia finálove zápasy Amatérskej SMTA ligy v Muay Thai, ktorú organizuje Slovenská MuayThai Asociácia.

Liga má za sebou prvú sezónu, ktorá mala 7 kôl. K titulovým zápasom sa prebojovali zápasníci, ktorý skončili na prvých 2 miestach v danej váhovej kategórii, mali vo váhovke aspoň 10 zápasníkov a mali na svojom konte aspoň 3 zápasy v danej sezóne.

V hre je 11 opaskov pre Šampióna SMTA ligy. Dva opasky boli udelené a to Lukášovi Kotlebovi z Cerberosu NMnV, ktorý vyhral kategóriu Juniorov do 71kg a Róbertovi Gevorkyanovi z Dracula Gymu BB, ktorý vyhral zjednotenú kategóriu -86 a -91kg.

Zajtra prebehnú titulové zápasy pod holým nebom na vonkajšej ploche FTVŠ (Nábrežie Arm. Generála L. Svobodu, 811 02 Bratislava) v dvoch častiach, o 14:00 a o 20:00 ako súčasť Hanuman Cup-u 38!Štartovka prvej časti o 14:00, kde je vstup zadarmo:

1.-Zjednotená váha -75kg a 81kg Juniori
Tomáš Vašíček (Rednecks Gym ČR) vs Michal Holý (Muay Thai Revúca)

2.-63,5kg Seniori
Richard Dobrotka (Dracula Gym BB) vs Marek Vostál (Eight Fight Lozorno)

3.-Zjednotená váha -54kg a -57kg
Juniori Daniel Ďuriš (Victory Gym TN) vs Martin Štefíček (KO Gym DCA)

4.-71kg Seniori
Ján Pajtaš (SAD Gym Zlín) vs Ján Šopík (Rednecks Gym ČR)

5.-75kg Seniori
Peter Štanga (North Gym PD) vs Tomáš Peták (Kings Gym BA)

O 20:00 počas Hanuman Cup 38 (https://www.facebook.com/events/2186075584949792/) sa uskutočnia zvyšné 3 titulové zápasy:

-81kg Seniori
Dávid Miček (Hanuman Gym BA) vs Ondřej Vašíček (Rednecks Gym ČR)

Zjednotená váha -54kg a -57kg Seniorky
Adriana Vrbová (Hanuman Gym BA) vs Marianna Kútna (Titan Gym BA)

Zjednotená váha -60kg a 63,5kg Seniorky
Renáta Chromíková (Hanuman Gym BA) vs Lucia Bíliková (Kings Gym BA)
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko