Koky posiela Kubáňovi tvrdý odkaz!

Už dnes večer sa môžu fanúšikovia MMA tešť na ďalšie podujatie organizácie PCF. V hlavných úlohách sa pritom predstavia Miroslav Kubáň a Ladislav Koky, ktorí zabojujú o opasok šampióna bantamovej váhy. Medzi zápasníkmi už stihla prebehnúť prestrelka, kto bude udávať tempo zápasu. Na Kubáňove vyjadreni, že to bude práve on, má Koky jasnú odpoveď.

“On ma nemá čím prekvapiť, ani v postoji, ani na zemi. Iba mácha rukami a nevie sa vôbec trafiť. Môzeš si vybrať, či to chceš v pospostoji a tam ťa ukončím presne mierenými údermi na hlavu, alebo na zemi mojou obľúbenou technikou guillotine choke.”

V hlavnom zápase večera pôjde o veľa. Nebude sa totiž bojovať len o opasok, ale aj o post slovenskej dvojky v bantamovej váhe. Podujatie PCF 18 si pritom môžete vychutnať nie len priamo v Spišskej Novej Vsi, ale aj pri obrazovkách na programe Digi Sport 1 so začiatkom o 20:30 hod.

 

Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko