Video: Moravčík, Buakaw a Superbon víťazne na All Star Fight 5 v Prahe

Vlado Moravčík si včera v Prahe na All Star Fight 5 pripísal ďalší výborný skalp do svojej zbierky!

V zápase pod plnými Muay Thai pravidlami dokázal poraziť thajskú superhviezdu, Majstra Sveta IFMA, šampióna Lumpinee a zápasníka Glory, Thongchaia Sitsongpeenonga na body.

Video Moravčik vs Thonghai

Zápas lepšie začal thajský zápasník, kde ukázal v 1.kole výbornú prácu lakťami. Jeden lakeť Moravčíka aj otvoril a spôsobil mu tržnú ranu na hlave.

No postupom zápasu začal Vlado zápas preberať, v 3.kole šlapal do súpera na plné obrátky a taktiež sa mu podarilo Thajca otvoriť lakťom na hlave!

Po neuveriteľných 3.kolách zápas rozhodcovia rozhodli v prospech Vlada Moravčíka, ktorý si pripísal na svoje konto veľmi cenný skalp!

V ďalších zápasoch večera si víťazstvo na svoju stranu pripísal Buakaw Banchamek, Superbon Banchamek, Manachai, Santalahti a Vítovec!

Video Buakaw vs Krčmár

Video Superbon vs Hundt

 

 
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda