Video: Moravčík, Buakaw a Superbon víťazne na All Star Fight 5 v Prahe


Vlado Moravčík si včera v Prahe na All Star Fight 5 pripísal ďalší výborný skalp do svojej zbierky!

V zápase pod plnými Muay Thai pravidlami dokázal poraziť thajskú superhviezdu, Majstra Sveta IFMA, šampióna Lumpinee a zápasníka Glory, Thongchaia Sitsongpeenonga na body.

Video Moravčik vs Thonghai

Zápas lepšie začal thajský zápasník, kde ukázal v 1.kole výbornú prácu lakťami. Jeden lakeť Moravčíka aj otvoril a spôsobil mu tržnú ranu na hlave.

No postupom zápasu začal Vlado zápas preberať, v 3.kole šlapal do súpera na plné obrátky a taktiež sa mu podarilo Thajca otvoriť lakťom na hlave!

Po neuveriteľných 3.kolách zápas rozhodcovia rozhodli v prospech Vlada Moravčíka, ktorý si pripísal na svoje konto veľmi cenný skalp!

V ďalších zápasoch večera si víťazstvo na svoju stranu pripísal Buakaw Banchamek, Superbon Banchamek, Manachai, Santalahti a Vítovec!

Video Buakaw vs Krčmár

Video Superbon vs Hundt

 

 

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!