Video: Moravčík, Buakaw a Superbon víťazne na All Star Fight 5 v Prahe

Vlado Moravčík si včera v Prahe na All Star Fight 5 pripísal ďalší výborný skalp do svojej zbierky!

V zápase pod plnými Muay Thai pravidlami dokázal poraziť thajskú superhviezdu, Majstra Sveta IFMA, šampióna Lumpinee a zápasníka Glory, Thongchaia Sitsongpeenonga na body.

Video Moravčik vs Thonghai

Zápas lepšie začal thajský zápasník, kde ukázal v 1.kole výbornú prácu lakťami. Jeden lakeť Moravčíka aj otvoril a spôsobil mu tržnú ranu na hlave.

No postupom zápasu začal Vlado zápas preberať, v 3.kole šlapal do súpera na plné obrátky a taktiež sa mu podarilo Thajca otvoriť lakťom na hlave!

Po neuveriteľných 3.kolách zápas rozhodcovia rozhodli v prospech Vlada Moravčíka, ktorý si pripísal na svoje konto veľmi cenný skalp!

V ďalších zápasoch večera si víťazstvo na svoju stranu pripísal Buakaw Banchamek, Superbon Banchamek, Manachai, Santalahti a Vítovec!

Video Buakaw vs Krčmár

Video Superbon vs Hundt

 

 
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko