Video: Moravčík, Buakaw a Superbon víťazne na All Star Fight 5 v Prahe

Vlado Moravčík si včera v Prahe na All Star Fight 5 pripísal ďalší výborný skalp do svojej zbierky!

V zápase pod plnými Muay Thai pravidlami dokázal poraziť thajskú superhviezdu, Majstra Sveta IFMA, šampióna Lumpinee a zápasníka Glory, Thongchaia Sitsongpeenonga na body.

Video Moravčik vs Thonghai

Zápas lepšie začal thajský zápasník, kde ukázal v 1.kole výbornú prácu lakťami. Jeden lakeť Moravčíka aj otvoril a spôsobil mu tržnú ranu na hlave.

No postupom zápasu začal Vlado zápas preberať, v 3.kole šlapal do súpera na plné obrátky a taktiež sa mu podarilo Thajca otvoriť lakťom na hlave!

Po neuveriteľných 3.kolách zápas rozhodcovia rozhodli v prospech Vlada Moravčíka, ktorý si pripísal na svoje konto veľmi cenný skalp!

V ďalších zápasoch večera si víťazstvo na svoju stranu pripísal Buakaw Banchamek, Superbon Banchamek, Manachai, Santalahti a Vítovec!

Video Buakaw vs Krčmár

Video Superbon vs Hundt

 

 
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu